Libido – co to jest? Jak zwiększyć libido oraz jak obniżyć libido

Czym jest libido? Libido lub pożądanie, łaciński termin stał się wykładnikiem i rzecznikiem pożądania seksualnego. Podstawowe słowo i nośnik wzorca współczesnej psychoanalizy, opiera się na słowach psychologa Freuda, który widzi jako dynamiczną ekspresję impulsów seksualnych tematem tabu, a dokładniej: „siła, dzięki której wyrażany jest instynkt seksualny” na temat Freud napisał najpierw esej „teoria libido”, a następnie „trzy eseje na temat teorii seksualności”, z których możemy ekstrapolować te cytaty należy traktować, aby uzyskać jasny obraz tego tematu:

Libido co to znaczy?

Libido co to znaczyNie ma wątpliwości, że mężczyźni i kobiety różnią się pod wieloma względami, w tym wszystko związane z zainteresowanie seksem. W przypadku pary istotne jest znalezienie idealnej równowagi w stosunku do spadkiem libido, aby związek nie cierpiał i obie strony były dłuższy czas w pełni usatysfakcjonowane.

Co oznacza seksualny lub pragnienie seksu, zmienia się dramatycznie od jednej osoby do drugiej. Różni się również w zależności od preferencji danej osoby i okoliczności życiowych. Poziom libido może mieć wpływ na schorzenia, poziom hormony, leki, styl życia i problemy z relacjami.

Co to libido u mężczyzn. Popęd płciowy jest zwykle opisywany jako pożądanie. Nie ma pomiaru numerycznego pożądanie. Zamiast tego jest rozumiany niski poziom testosteronu w odpowiednich kategoriach. Na przykład niskie pożądanie oznacza zmniejszone zainteresowanie lub pragnienie seksu. Męskie pożądanie żyje w przypadku mężczyzn dwóch obszarach mózgu: kory mózgowej i układu limbicznego.

Co to jest libido kobiet. To instynkt seksualny lub erotyczne pragnienie i przyjemność. Twoje pożądanie jest inaczej znany twój. Co to jest libido damskie. Różni się do kobiety i może być pod wpływem wielu różnych czynników Niskie libido u żony kobiece libido. Utrata lub zmniejszenie pożądanie może wystąpić w jak zwiększyć libido u kobiety każdym wieku i może skutkować: zmniejszonym pragnieniem seksu.

Co zabija libido – przyczyny zaburzeń libido

Co zabija libido - przyczyny zaburzeń libidoPodobnie jak miłość, zaburzeniach seksualnych przyczyny braku pragnienia są również zróżnicowane. „Płaski spokój w łóżku” zwykle nie jest jedyną przyczyną spadku libido. W większości przypadków wiąże się to z jego spadek kilkoma czynnikami.

Możliwe czynniki zewnętrzne fizyczne, które zabijają pożądanie:

 • Zażywanie narkotyków, alkoholu i / lub nikotyny
 • Mało / za dużo ćwiczeń
 • Nadwaga
 • Chroniczne zmęczenie / brak snu
 • Niektóre leki
 • Zaburzenia hormonalne
 • Ból podczas seksu przyczyny spadku libido
 • Niezdolność do osiągnięciem orgazmu

Możliwe czynniki psychologiczne i społeczne różnych przyczyn, które zabijają pożądanie:

 • Wysoki poziom stresu, nadmiar ruchu
 • Różnice i konflikty w związku
 • Obciążenia rodzinne
 • Ciąża i życie jako nowy rodzic seks (częściowo pod wpływem hormonów)
 • Brak wrażliwości fizycznej obniżone libido, okresie menopauzy
 • Negatywne doświadczenia w przyczyn spadku libido dzieciństwie lub poprzednim stosunku seksualnym
 • Brak poczucia własnej wartości
 • Bardzo zły poprawia nastrój

Jak zwiększyć libido u mężczyzn VS. jak zwiększyć libido u kobiet

Jak zwiększyć libido u mężczyzn VS. jak zwiększyć libido u kobietHest powszechnie używanym terminem opisującym seksualne pragnienia. W szczególności jest to jedna z faz cyklu seksualnego, ta, która wyzwala podniecenie i która jest ściśle związana z erotyczną przyjemnością obu płci.

Pożądanie seksualne zależy od wielu czynników, takich jak:

 • Stan zdrowia
 • Zła dieta
 • Poziom hormonów
 • Przyjmowane leki
 • Stan psychiczny
 • Wiek

Ogólnie jednak spadek libido może wystąpić przejściowo, bez związku z odpowiednią ilość snu, jak zwiększyć libido męskie dla których konieczne jest skonsultowanie się z lekarzem. Jak widzieliśmy, jak podnieść libido aby wpływać na seksualne pragnienia istnieje kilka czynników, na których można działać, zmieniając niektóre nawyki.

Tabletki na libido

Afrodyzjaki są nazwane na cześć greckiej bogini miłości i przyjemności tabletki na popęd seksualny dla mężczyzn bez recepty, Afrodyty, maxon active produktów sprzedawanych jako suplementy diety w celu zwiększenia życia sprawność seksualną co działa na facetów jak magnes.

W szczególności, żeń-szeń Pana żeń-szeń, tribulus terrestris, cynk, horny Goat grass, witaminy z grupy B, kozieradka, L-arginina, maca, dehydroepiandrosteron (aka DHEA), ginkgo biloba i Y miłorząb japoński, Wysokie libido ale takie suplementy korzystnie wpływa rzadko przechodzą rygorystyczne badania naukowe większą ochotę. Chociaż niektóre suplementy wymienione poniżej mają dowody na poparcie ich skutków leki psychotropowe, brak libido nawet najlepsze opcje zostały przetestowane tylko naczynia krwionośne w ograniczonej liczbie badań.

Dieta na popęd seksualny – naturalne afrodyzjaki

Od czasów starożytnych mężczyźni i przypadku kobiet polują na żywność, która stymuluje pożądanie życie seksualne. Na przestrzeni wieków często zmieniały się one na ciecierzycę zalecaną pierwszej kolejności, skupioną na osecie, szalotce, bób, cukinii, selerze, cebuli, grzybach i karczochach gotowanych w winie.

Przyprawy takie jak cynamon, chili i pieprz, ale także przyprawy takie jak imbir zawsze miały doskonałą reputację przepływ krwi w dziedzinie aktywności seksualnej znaczenie ziół. Być może jest ziarno prawdy, ponieważ stymulują krążenie krwi niskim libido. Innym razem celem są pokarmy hormony, których kształt przypomina męski (szparagi) lub żeński (owoce morza). Ale jak zawsze to do wyobraźni niedysponowany, aby zakończyć!

Zaburzenia erekcji, a zaburzenia libido

Zaburzenia erekcji, a zaburzenia libidoChociaż zaburzenia erekcji mogą wystąpić w każdym wieku, częściej występuje u mężczyzną w wieku powyżej 45-50 lat. Wiek jest zatem jednym z głównych czynników ryzyka jego poziom. A to dlatego, że starzenie się wiąże się ze zwiększoną częstością chorób przewlekłych (miażdżyca, cukrzyca, przewlekłe choroby, choroby serca, hipogonadyzm itp.).

Skąd się bierze popęd seksualny? Mechanizm erekcji może zatem być zmieniony przez wiele czynników układu krążenia, w niektórych przypadkach nawet współistniejących testosteron u kobiet, aw każdym razie nie związanych wyłącznie ze sferą psychologiczną, jak powiedziano w przeszłości brak ochoty na współżycie.

Zaburzenia mogą być spowodowane przyczynami organicznymi typowymi dla naszych czasów dysfunkcje seksualne, ochotę na seks takimi jak cukrzyca, układ nerwowy nadciśnienie tętnicze, miażdżyca ból głowy, depresja obniżenie libido.

Ale palenie papierosów, jak zmniejszyć libido siedzący tryb życia aktywność fizyczna i nadwaga są ostatecznie czynnikami ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Co na libido u mężczyzn? Ponadto zaburzenia z pewnością dotykają nawet najbardziej niespokojnych ochoty na seks i wrażliwych osób na codzienny stres.

Zmniejszone seksualne pragnienia może wpływać zarówno na hormony, test na libido jak i być spowodowane patologicznymi, ale także psychologicznymi i emocjonalnymi warunkami. Charakteryzuje się długotrwałą zmianą pragnienia, która ma wpływ na sferę psychologiczną i związek pary.

Czasami spadek libido jest stanem chwilowym, związanym z przejściowymi problemami zaburzenia hormonalne, ochotę na seks takimi jak stres, w innych przypadkach jest wtórnym objawem prawdziwych patologii spadek libido u kobiet, które zazwyczaj pokrywają się urodzeniu dziecka z nierównowagą zmianami hormonalnymi.

Dodaj komentarz