Polityka prywatności

Dziękujemy za odwiedzenie naszej olityki prywatności. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy Beauty Tester. Niniejsza strona internetowa określana jest jako „Usługa”.

Chcemy być Twoim najbardziej zaufanym sojusznikiem w dążeniu do zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy jesteś tutaj, aby dowiedzieć się więcej o stanie zdrowia, zbadać produkt, skontaktować się z jedną z naszych społeczności lub uzyskać wskazówki dotyczące zdrowszego stylu życia, jesteś we właściwym miejscu.

Odwiedzając nasze Usługi i wchodząc z nimi w interakcję, możesz udostępniać nam określone informacje, jak opisano poniżej. Możemy udostępniać niektóre informacje, które nam przekazujesz, między naszymi witrynami internetowymi i aplikacjami, aby dostarczać Ci najbardziej odpowiednie treści, a niektóre informacje, które nam udostępniasz, możemy wykorzystywać do wyświetlania Ci odpowiednich reklam.

Chcemy upewnić się, że rozumiesz informacje, które zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy, w jaki sposób je udostępniamy i jak możesz kontrolować swoje dane. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności w całości i nie wahaj się skontaktować się z nami pod adresem kontakt@beautytester.pl, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk w zakresie prywatności.

Wstęp

Niniejsza polityka prywatności („Polityka prywatności”) wyjaśnia:

1. Rodzaje informacji gromadzonych przez Beauty Tester i jej partnerów za pośrednictwem Usług oraz cele, do których je wykorzystujemy.

2. Jak Beauty Tester zbiera, przechowuje i udostępnia Twoje dane.

3. Twoje prawa w odniesieniu do takiego gromadzenia informacji.

Wszelkie terminy pisane wielką literą, ale niezdefiniowane, w niniejszej Polityce Prywatności mają znaczenie określone w Warunkach Korzystania lub zdefiniowane w obowiązujących przepisach dotyczących ochrony danych i prywatności.

Jakie rodzaje informacji zbieramy?

Otrzymujemy informacje od Ciebie lub o Tobie w zależności od charakteru Twojej interakcji z naszymi Usługami.

Informacje, które nam przekazujesz

Możesz przekazać nam informacje na kilka sposobów, w tym:

● Rejestracja/rejestracja w Usługach i korzystanie z naszych Produktów. Twoje imię i nazwisko, adres e-mail, adres zamieszkania, data urodzenia, płeć, kod pocztowy/miasto, stan cywilny, inne informacje o lokalizacji (w przypadku korzystania z określonych produktów, które nie są dostępne we wszystkich regionach) oraz informacje o stanie zdrowia (diagnoza, kiedy zdiagnozowano, co przyjmowane leki lub rodzaj opieki, której szukasz). Możemy również zbierać informacje dotyczące działań, które wykonujesz, gdy jesteś zalogowany na swoje konto lub które podajesz podczas korzystania z produktu, takie jak planowanie opieki medycznej. Konta mogą być używane do łatwej realizacji transakcji, zapisywania preferencji, wybierania obszarów zainteresowań i historii transakcji. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zapewnić naszym użytkownikom funkcje związane z kontem.

● Informacje publikowane w Usługach. Jeśli są one dostępne w Usługach, możemy gromadzić od Ciebie dane osobowe, gdy podajesz lub publikujesz informacje w naszych Usługach, w tym nazwę użytkownika, komentarze, polubienia, zainteresowania, status, zdjęcia i odniesienia do Twojej obecności w Internecie. Możemy wykorzystywać te informacje do naszych celów i/lub udostępniać je innym na żądanie.

● Informacje, które podajesz o innych. Czasami możesz podać informacje o innych; na przykład, aby polecić znajomemu biuletyn. Możemy wykorzystać te informacje, aby udostępnić nasze Usługi osobom, które polecisz.

● Informacje zwrotne/wsparcie. Jeśli przekażesz nam swoją opinię lub skontaktujesz się z nami w celu uzyskania pomocy, możemy zbierać Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a także wszelkie inne treści, które do nas wysyłasz, aby odpowiedzieć. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby otrzymywać i reagować na Twoje opinie lub problemy.

● Lista mailingowa. Jeśli zapiszesz się na jedną z naszych list mailingowych, zbieramy Twój adres e-mail i/lub adres pocztowy. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest konieczność biznesowa udostępniania informacji o naszych produktach lub usługach.

● Formularze kontaktowe i składanie zamówień. Zbieramy informacje, gdy korzystasz z naszych formularzy kontaktowych i zamówień w naszych Usługach. Może to obejmować imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres rozliczeniowy, adres wysyłki i informacje dotyczące płatności. Ponadto formularze te mogą prosić o informacje specyficzne dla Twojej prośby. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że wykorzystujemy Twoje dane do wykonywania czynności związanych z umową o dostarczenie Ci produktów lub usług.

● Promocja partnera. Zbieramy informacje, które możesz przekazać w ramach promocji w innej firmie. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zrealizować nasze promocje.

● Ankiety i quizy. Kiedy bierzesz udział w ankiecie i/lub quizie, zbieramy informacje, które podajesz za pośrednictwem ankiety lub quizu. Jeśli jest dostarczany przez zewnętrznego dostawcę usług, polityka prywatności strony trzeciej dotyczy również gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania informacji użytkownika. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zrozumieć Twoje opinie i zebrać informacje istotne dla naszej organizacji, wykorzystać Twoje odpowiedzi do spersonalizowania korzystania z witryny i korzystania z poczty e-mail oraz, jeśli wyrazisz na to zgodę, wykorzystać Twoje odpowiedzi, aby zapewnić dzięki spersonalizowanym reklamom i ofertom partnerskim.

● Loterie lub konkursy. Kiedy zdecydujesz się wziąć udział w loterii lub konkursie, zbieramy informacje o Tobie, w tym dane kontaktowe, aby powiadomić Cię, jeśli zostaniesz wybrany. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową do przeprowadzenia konkursu lub loterii. W niektórych kontekstach jesteśmy również zobowiązani przez prawo do zbierania informacji o osobach, które biorą udział w naszych loteriach i mamy interes biznesowy w przestrzeganiu tych przepisów.

● Aplikacje: Aplikacje w naszych Usługach mogą od czasu do czasu prosić o wysyłanie powiadomień push w celu informowania o wszelkich organizowanych przez nas wydarzeniach lub promocjach. Aplikacje mogą również poprosić o pozwolenie na dostęp do aparatu i zdjęć. Jeśli nie chcesz już otrzymywać tego typu wiadomości lub jeśli początkowo wyraziłeś zgodę na dostęp aplikacji do aparatu i zdjęć i chcesz uniemożliwić Aplikacjom dostęp do nich, możesz wyłączyć je na poziomie urządzenia. Aby zapewnić otrzymywanie odpowiednich powiadomień, będziemy musieli zbierać pewne informacje o Twoim urządzeniu, takie jak system operacyjny i informacje identyfikujące użytkownika.

● Dane związane z zatrudnieniem (bezpośrednio od Ciebie). Kiedy zdecydujesz się ubiegać o zatrudnienie w Beauty Tester, zbieramy informacje niezbędne do przetworzenia Twojego wniosku lub zatrzymania Cię jako pracownika. Może to obejmować między innymi Twoje CV lub CV, numer PESEL i inne informacje, które podajesz podczas składania wniosku i procesu rekrutacji. Celem windykacji jest pomoc w dopasowaniu Cię do wolnych stanowisk, ułatwieniu procesu rekrutacji oraz realizacji umowy o pracę lub przewidywania zatrudnienia u Ciebie.

Informacje, które zbieramy o Tobie

Gdy korzystasz z naszych Usług, możemy automatycznie zbierać informacje, gdy:

● Łączność poczty e-mail. Jeśli otrzymasz od nas wiadomość e-mail, możemy użyć narzędzi do przechwytywania danych związanych z otwieraniem naszej wiadomości, klikaniem zawartych w niej linków lub banerów i dokonywaniem zakupów. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zrozumieć, w jaki sposób wchodzisz w interakcję z naszą komunikacją z Tobą i honorować Twoje prośby oparte na naszej komunikacji, takie jak rezygnacja z subskrypcji.

● Urządzenia mobilne (takie jak telefony, tablety i inne urządzenia do strumieniowego przesyłania multimediów cyfrowych). Możemy zbierać informacje z Twojego urządzenia mobilnego, takie jak unikatowe informacje identyfikujące nadawane z Twojego urządzenia podczas odwiedzania jednej z naszych Usług. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zidentyfikować unikalnych użytkowników i zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą z nami w interakcję na swoich urządzeniach.

● Interakcje w witrynie. Używamy technologii, aby odkryć, w jaki sposób wchodzisz w interakcję z naszą witryną (np. powtórka sesji). Może to obejmować linki, które klikasz, lub informacje, które wpisujesz w naszych formularzach online. Może to również obejmować informacje o urządzeniu lub przeglądarce. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy biznesową potrzebę zrozumienia, w jaki sposób wchodzisz w interakcję z naszą witryną, aby lepiej ją ulepszać, oraz aby zrozumieć Twoje preferencje i zainteresowania w celu wybrania ofert, które mogą być dla Ciebie najbardziej przydatne. Mamy również potrzebę biznesową, aby zabezpieczyć nasze Usługi oraz wykrywać i zapobiegać oszustwom.

● Dane o lokalizacji. Kiedy korzystasz z niektórych naszych Usług, możemy poprosić Cię o zgodę na zbieranie danych o Twojej lokalizacji. Niektóre funkcje w ramach naszych Usług (takie jak oferty oparte na lokalizacji, takie jak pobliskie gabinety lekarskie lub apteka) mogą działać tylko po potwierdzeniu lokalizacji użytkownika, a zatem takie funkcje nie będą dostępne, jeśli użytkownik zdecyduje się nie podawać danych o lokalizacji. Specyfika danych o lokalizacji może zależeć od kilku czynników, w tym od używanego urządzenia i sposobu połączenia z Internetem. Jeśli włączysz usługi lokalizacyjne dla naszych Usług, możemy okresowo gromadzić dane o lokalizacji, gdy korzystasz z naszych Usług lub pozostawiasz je otwarte. W zależności od platformy, z której korzystasz, aby uzyskać dostęp do naszych Aplikacji (np. iOS firmy Apple, Android firmy Google), możesz kontrolować, czy dane o lokalizacji są zbierane za pomocą elementów sterujących na swoim urządzeniu.

● Ogólnie pliki cookie. My i nasi usługodawcy działający w naszym imieniu oraz inne firmy, które zbierają informacje na naszych stronach, możemy automatycznie zbierać lub otrzymywać pewne informacje związane z Tobą i/lub Twoimi urządzeniami w ramach korzystania przez Ciebie z Usług poprzez śledzenie oparte na urządzeniu technologie takie jak pliki cookie, piksele, znaczniki, sygnały nawigacyjne, skrypty lub inne podobne technologie śledzenia (łącznie „Cookie”). Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby nasza witryna działała wydajnie, zapewniała różne doświadczenia związane z witryną oraz umożliwiała zapisywanie preferencji, takich jak login i preferowany język. Zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie, aby uzyskać więcej informacji.

● Cookies, do celów reklamowych. Niektóre z naszych Usług uczestniczą w reklamie behawioralnej, co oznacza, że ​​technologia (np. plik cookie) jest wykorzystywana do zbierania informacji o korzystaniu z naszych Usług w celu dostarczania reklam produktów i usług dostosowanych do Twoich zainteresowań w naszych Usługach lub w innych strony internetowe. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową angażowania się w reklamę opartą na zachowaniu i przechwytywania danych analitycznych w naszych Usługach. Gromadzone przez nas informacje mogą obejmować dane geolokalizacyjne, takie jak (a) informacje, które identyfikują dokładną lokalizację urządzenia mobilnego (gdy użytkownik wyraża zgodę na zbieranie tego przez aplikację lub usługę) oraz (b) adres IP, który może być używany aby oszacować swoją przybliżoną lokalizację. Używamy tych informacji, aby zapewnić prawidłowe działanie Usług oraz dostarczać użytkownikowi spersonalizowane treści i reklamy, w tym spersonalizowane reklamy. Zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie, aby uzyskać więcej informacji.

● Śledzenie na różnych urządzeniach. My i nasi usługodawcy możemy gromadzić i przechowywać informacje o interakcjach użytkowników z niepowiązanymi witrynami i aplikacjami, które wykorzystują nasze technologie, w tym pliki cookie i podobne technologie śledzenia. Pozwala nam to na przykład wywnioskować obecność wspólnego użytkownika lub gospodarstwa domowego za wieloma urządzeniami lub przeglądarkami, a następnie połączyć te przeglądarki i urządzenia z wykresem urządzenia. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest to, że mamy potrzebę biznesową, aby zrozumieć sposób korzystania przez naszych użytkowników z naszych witryn na różnych urządzeniach, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z naszych usług na jednym urządzeniu i bezproblemowe wznowienie w miejscu, w którym zostało przerwane na innym urządzeniu . Mamy również biznesową potrzebę dostarczania spersonalizowanych reklam na każdym urządzeniu, które są wywnioskowane na podstawie wzorców przeglądania na wszystkich urządzeniach.

● Analiza danych. Korzystamy z niektórych usług analityki internetowej, w tym usług stron trzecich, takich jak Google Analytics, aby pomóc nam zrozumieć i przeanalizować, w jaki sposób odwiedzający korzystają z naszych Usług. Możemy gromadzić informacje, w tym typ przeglądarki, system operacyjny, adres protokołu internetowego (IP), nazwę domeny, aktywność kliknięć, witrynę odsyłającą i/lub znacznik daty/godziny dla odwiedzających. Celem gromadzenia i wykorzystywania tych danych jest konieczność biznesowa monitorowania naszych sieci i odwiedzających nasze strony internetowe. Możemy otrzymywać raporty oparte na wykorzystaniu tych technologii zarówno w ujęciu indywidualnym, jak i zbiorczym. Te usługi analityczne, w tym usługi stron trzecich, takie jak Google Analytics, również wykorzystują te informacje do umieszczania reklam naszych produktów na innych stronach internetowych, które odwiedzasz po skorzystaniu z Witryny. Reklamy te mogą być oparte na działaniach, takich jak odwiedzane strony i działania, które podejmujesz podczas korzystania z Witryny. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Google może wykorzystywać dane gromadzone za pośrednictwem Witryny, kliknij tutaj. Możesz również zainstalować dodatek do przeglądarki blokujący Google Analytics, aby zrezygnować z gromadzenia danych Google Analytics.

Jak wykorzystujemy Twoje dane?

Wykorzystujemy Twoje dane osobowe w następujących celach:

● Aby zidentyfikować Cię, gdy wchodzisz w interakcję z nami oraz naszymi Witrynami, Usługami i Produktami.

● Dostarczanie treści i rekomendacji produktów na podstawie Twoich interakcji i zainteresowań.

● Aby udostępnić Ci nasze Usługi i realizować zamówienia złożone w naszych Usługach i u naszych Partnerów.

● Przetwarzanie transakcji związanych z korzystaniem z Usług, za które pobierana jest opłata, w tym przetwarzanie płatności i weryfikacja tożsamości lub informacji o płatnościach w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony.

● Aby komunikować się z Tobą (np. w sprawie Twojego konta lub aktualizacji naszych warunków) oraz odpowiadać na zapytania dotyczące wsparcia, możliwości zatrudnienia lub inne prośby.

● Dostarczanie materiałów marketingowych i promocyjnych związanych z naszymi Usługami zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym informacji dotyczących naszych produktów, usług, sprzedaży, badań marketingowych lub promocji.

● Aby zapewnić Ci spersonalizowaną reklamę w naszych Usługach na podstawie Twojej aktywności online. Używamy posiadanych informacji do ulepszania naszych systemów reklamowych, abyśmy mogli wyświetlać odpowiednie reklamy oparte na zainteresowaniach, mierzyć skuteczność i zasięg reklam i usług, weryfikować dostarczanie i śledzić skuteczność kampanii reklamowej oraz zapewnić, że reklama jest dostarczana tylko gdy prawdziwą osobę odwiedza witrynę i ci sami użytkownicy nie widzą zbyt często tych samych reklam. Możesz zaktualizować swoje preferencje dotyczące spersonalizowanych reklam, odwiedzając link Ustawienia plików cookie w stopce każdej witryny, aby zarządzać swoimi ustawieniami.

● Aby zweryfikować Twoje zgłoszenie i prawo do udziału w konkursach, prezentach lub loteriach oraz poinformować Cię o wygranej. Jeśli Twoje dane zgłoszeniowe zostaną wykorzystane do jakichkolwiek innych celów, ujawnimy to w obowiązujących przepisach regulujących ten konkurs, konkurs lub loterię.

● Monitorowanie, ulepszanie i prowadzenie analiz naszych Usług i ofert produktów reklamodawców.

● Do wewnętrznych celów administracyjnych, takich jak bezpieczeństwo naszych Usług oraz do zarządzania naszymi relacjami.

● Aby umożliwić Ci udział w udostępnianiu społecznościowym, w tym w kanałach na żywo w mediach społecznościowych, oraz wdrożyć Funkcje społecznościowe, z których zdecydujesz się korzystać.

● Aplikacje w naszych Usługach mogą od czasu do czasu prosić o wysyłanie powiadomień push, aby informować Cię o wszelkich organizowanych przez nas wydarzeniach lub promocjach. Aplikacje mogą również poprosić o pozwolenie na dostęp do aparatu i zdjęć. Jeśli nie chcesz już otrzymywać tego typu wiadomości lub jeśli początkowo wyraziłeś zgodę na dostęp aplikacji do aparatu i zdjęć i chcesz uniemożliwić Aplikacjom dostęp do nich, możesz wyłączyć je na poziomie urządzenia. Aby zapewnić otrzymywanie odpowiednich powiadomień, będziemy musieli zbierać pewne informacje o Twoim urządzeniu, takie jak system operacyjny i informacje identyfikujące użytkownika.

● Wykrywanie incydentów związanych z bezpieczeństwem i ochrona przed złośliwymi, oszukańczymi, oszukańczymi lub nielegalnymi działaniami, w tym próbami manipulowania lub naruszania naszych zasad, procedur i warunków.

● Aby spełnić zobowiązania prawne, ustalić lub skorzystać z naszych praw, bronić się przed roszczeniami prawnymi oraz badać, zapobiegać lub podejmować działania w związku z możliwym niewłaściwym postępowaniem.

● W innych celach nie opisanych w niniejszej Polityce prywatności, na które możesz wyrazić zgodę (od czasu do czasu) i w inny sposób dozwolony przez prawo.

Chociaż powyższe sekcje opisują nasze główne cele w gromadzeniu informacji, w wielu sytuacjach mamy więcej niż jeden cel.

Na przykład, jeśli dokonasz zakupu online, możemy zbierać Twoje dane, aby wykonać naszą umowę z Tobą, ale zbieramy również Twoje dane, ponieważ mamy potrzebę biznesową, aby zachować Twoje dane po zakończeniu transakcji, abyśmy mogli szybko i łatwo odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące Twojego zamówienia. W rezultacie nasze gromadzenie i przetwarzanie Twoich informacji opiera się w różnych kontekstach na Twojej zgodzie, naszej potrzebie wykonania umowy, naszych zobowiązaniach wynikających z prawa i/lub naszych uzasadnionych przyczynach biznesowych.

Jak długo przechowujemy dane?

Przechowujemy Twoje dane osobowe tak długo, jak jest to konieczne do celów, dla których są przetwarzane. Okresy te różnią się w zależności od charakteru informacji i interakcji z nami.

Po zakończeniu celów, dla których przetwarzaliśmy Twoje dane osobowe, trwale usuniemy lub zniszczymy odpowiednie dane osobowe lub zanonimizujemy je w sposób uniemożliwiający identyfikację osób.

Twoje prawa i wybór

W tym miejscu możesz dokonać następujących wyborów dotyczących swoich danych osobowych:

● Dostęp do Twoich danych osobowych. Możesz poprosić o dostęp do swoich danych osobowych, które zbieramy we własnym imieniu. Jeśli jest to wymagane przez prawo, na żądanie udzielimy Ci rozsądnego dostępu do Danych osobowych, które posiadamy na Twój temat.

● Zmiany w Twoich Danych Osobowych. Liczymy na to, że będziesz aktualizować i poprawiać swoje dane osobowe. Należy pamiętać, że możemy przechowywać informacje historyczne w naszych plikach kopii zapasowych zgodnie z prawem. Jeśli nasza Witryna lub Aplikacja nie pozwala na aktualizację lub poprawienie niektórych informacji, skontaktuj się z nami pod adresem opisanym poniżej. Jeśli przetwarzamy Twoje Dane Osobowe w imieniu jednego z naszych klientów, odpowiemy, że działamy jako Usługodawca i nie jesteśmy w stanie działać na Twoje żądanie.

● Usunięcie Twoich danych osobowych. Kiedy zbieramy informacje we własnym imieniu, zazwyczaj przechowujemy Twoje dane osobowe przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w niniejszej Polityce, chyba że dłuższy okres przechowywania jest wymagany lub dozwolony przez prawo. Możesz jednak zażądać informacji o tym, jak długo przechowujemy określony rodzaj informacji lub zażądać usunięcia Twoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem opisanym poniżej. Jeśli jest to wymagane przez prawo, złożymy wniosek o usunięcie informacji, ale należy pamiętać, że w niektórych sytuacjach musimy zachować Twoje dane osobowe, aby spełnić nasze zobowiązania prawne, rozwiązywać spory, egzekwować nasze umowy lub w innym z naszych celów biznesowych. Jeśli przetwarzamy Twoje Dane Osobowe w imieniu jednego z naszych klientów, odpowiemy, że działamy jako Usługodawca i nie jesteśmy w stanie działać na Twoje żądanie.

● Sprzeciw wobec określonego przetwarzania. Kiedy przetwarzamy informacje, możesz sprzeciwić się wykorzystaniu przez nas Twoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem opisanym poniżej. Na przykład mieszkańcy Kalifornii mogą być uprawnieni do sprzeciwu lub rezygnacji ze sprzedaży ich informacji stronom trzecim. Jeśli mieszkasz w Kalifornii i chcesz zrezygnować ze sprzedaży swoich danych, kliknij poniższy link: Nie sprzedawaj moich danych osobowych. Nie dyskryminujemy konsumentów z Kalifornii, którzy korzystają ze swoich praw opisanych w niniejszej Polityce.

● Cofnięcie zgody. Jeśli wycofasz swoją zgodę na przetwarzanie Danych osobowych, możemy nie być w stanie świadczyć Ci usług. W niektórych przypadkach możemy ograniczyć lub odrzucić Twoją prośbę o cofnięcie zgody, jeśli prawo na to zezwala lub wymaga od nas lub jeśli nie jesteśmy w stanie odpowiednio zweryfikować Twojej tożsamości. Możesz odwołać zgodę na przetwarzanie (jeżeli takie przetwarzanie opiera się na zgodzie), kontaktując się z nami pod adresem opisanym poniżej.

Pamiętaj, że zgodnie z wymogami prawa, aby przetworzyć Twoją prośbę, będziemy wymagać od Ciebie potwierdzenia Twojej tożsamości. W zależności od Twojej prośby poprosimy Cię co najmniej o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu i adresu e-mail. Możemy wymagać dodatkowych informacji w celu zweryfikowania Twojej tożsamości w zależności od wrażliwości danych osobowych związanych z Twoją prośbą.

Twoje bezpieczeństwo

Żadna metoda transmisji przez Internet ani metoda elektronicznego przechowywania nie jest w pełni bezpieczna. Chociaż dokładamy uzasadnionych starań, aby chronić Twoje dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa Twoich danych osobowych. Jeśli prawo wymaga od nas poinformowania Cię o naruszeniu Twoich Danych Osobowych, możemy powiadomić Cię elektronicznie, pisemnie lub telefonicznie, jeśli zezwala na to prawo.

Niektóre z naszych Usług umożliwiają utworzenie konta. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o utworzenie hasła. Jesteś odpowiedzialny za zachowanie poufności swojego hasła i jesteś odpowiedzialny za wszelki dostęp do swojego konta lub korzystanie z niego przez kogoś innego, kto uzyskał Twoje hasło lub urządzenie, niezależnie od tego, czy taki dostęp lub użycie zostało przez Ciebie autoryzowane. Powinieneś powiadomić nas o każdym nieautoryzowanym użyciu swojego hasła lub konta.

Inne

Następujące dodatkowe informacje odnoszą się do naszych praktyk w zakresie prywatności:

● Przekazywanie informacji do innych krajów. Jako firma międzynarodowa możemy przekazywać informacje między naszymi podmiotami stowarzyszonymi. W rezultacie Twoje dane mogą być przechowywane i przetwarzane w dowolnym kraju, w którym posiadamy obiekty lub w którym zatrudniamy dostawców usług. Podejmujemy kroki, aby przetwarzać dane osobowe zgodnie z prawem kraju, w którym po raz pierwszy otrzymaliśmy Twoje dane.

W niektórych jurysdykcjach Twoje Dane Osobowe mogą podlegać prawu kraju, do którego są przekazywane, a jeśli zezwala na to prawo, mogą być dostępne bez powiadomienia przez sądy, organy ścigania i organy bezpieczeństwa narodowego tego kraju. Korzystając z naszych Usług i uczestnicząc w nich lub przekazując nam swoje dane, potwierdzasz zbieranie, międzynarodowy transfer, przechowywanie i przetwarzanie Twoich informacji.

● Aplikacje/witryny internetowe innych firm. Nie kontrolujemy praktyk dotyczących prywatności witryn internetowych lub aplikacji, których nie jesteśmy właścicielami. Zachęcamy Użytkowników do zapoznania się z polityką prywatności tych właściwości w celu podjęcia świadomej decyzji dotyczącej ich wykorzystania.

● Zmiany w niniejszej Polityce prywatności. Z czasem możemy zmienić naszą politykę prywatności i praktyki. Opublikujemy powiadomienie na naszej stronie internetowej, aby poinformować Cię o wszelkich istotnych zmianach w naszej polityce prywatności i wskazać, kiedy była ostatnio aktualizowana. Zasadniczo zmiany polityki materialnej będą miały zastosowanie tylko do informacji zebranych po dacie zmiany. Nasza polityka prywatności zawiera „datę wejścia w życie” i datę „ostatniej aktualizacji”. Data wejścia w życie odnosi się do daty wejścia w życie bieżącej wersji. Data ostatniej aktualizacji odnosi się do daty ostatniej istotnej modyfikacji aktualnej wersji.

● Zbieranie informacji od dzieci. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona prywatności i bezpieczeństwa dzieci, a nasza strona internetowa i usługi są skierowane do ogółu odbiorców i nie są skierowane do dzieci. Nie gromadzimy świadomie informacji o dzieciach poniżej 13 roku życia lub nieletnich w inny sposób określonych w lokalnym prawie lub przepisach bez możliwej do zweryfikowania zgody rodziców. Jeśli dowiemy się, że osoba poniżej 13 roku życia podała dane osobowe za pośrednictwem jednej z naszych witryn internetowych, dołożymy uzasadnionych starań, aby usunąć te informacje z naszych baz danych. Wszelkie informacje podane w imieniu małoletniego dziecka będą traktowane jako Dane Osobowe, o ile w niniejszym dokumencie określono inaczej.