Strona główna Moda Styl i komfort – jak to pogodzić

Styl i komfort – jak to pogodzić

Kobiety potrafią zrobić wiele, aby podczas ważnych wydarzeń wyglądać doskonale. Godziny spędzone u fryzjera i makijażystki, kilkunastocentymetrowe szpilki czy gołe nogi na mrozie – uważamy, że ślub przyjaciółki czy rodzinna uroczystość są warte takiego poświęcenia. Czy jednak perfekcyjny wizerunek zawsze wiążę się z rezygnacją z pełnego komfortu? Jak pogodzić jedno i drugie radzi Gatta.

Modnie i wygodnie

Nie ma chyba osoby, która w życiu nie ceni sobie komfortu. W domu, w samochodzie czy na wakacjach. Kupujemy komfortowe kanapy, wybieramy komfortowe auta czy samoloty w drodze na urlop do komfortowego hotelu. Coraz częściej też wybieramy komfortowe ubrania. Ograniczające ruch gorsety czy krynoliny na szczęście dawno odeszły w niepamięć. Rzadko spotykany jest dzisiaj także sztywny dress-code w miejscu pracy. Projektanci tworzą coraz wygodniejsze ubrania. Nadal jednak zdarza się, że kobieta rezygnuje z komfortu na rzecz stylu. Czerwony dywan, wielka gala, premiera czy wesele to tylko kilka przykładów, kiedy nawet nie zastanawiamy się – szyk czy wygoda. O swetrach czy płaskich butach nie ma mowy. Mimo, że rajstopy do wieczorowych sukni stają się codziennością, kobiety nadal decydują się na gołe nogi, nawet wtedy, gdy pogoda na to nie pozwala. Uważają także, że nie wypada ich założyć do sandałów. Czy jest zatem metoda na to, aby wyglądać doskonale, zachowując jednocześnie styl i pełen komfort?

Nie widać i nie czuć

Nowoczesna technologia pozwoliła na stworzenie rajstop, których nie widać i nie czuć. Comfort Style od Gatty to klasyczne, gładkie rajstopy o zwiększonym komforcie noszenia ze względu na zmodyfikowaną część majteczkową, ze specjalnym, bezuciskowym, nie rolującym się ściągaczem. Wykonane z nowej generacji włókien poliamidowych i elastanu w oplocie są bardzo przyjemne w dotyku, matowe i idealnie przylegające. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu oraz niezwykłej aksamitności nowoczesnych włókien ich odczuwanie na ciele jest znikome. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które nie czują się komfortowo nie będąc w rajstopach, a którym klasyczne rajstopy nie dają stuprocentowej satysfakcji. Dodatkowym atutem rajstop Comfort Style jest niewidoczne wzmocnienie na palcach, dzięki któremu doskonale sprawdzają się również w zestawieniu z głęboko wyciętymi butami, a nawet sandałami. To rajstopy, których nie będziesz czuć na nogach.

Nowe rajstopy Comfort Style od marki Gatta dostępne są w salonach firmowych w całym kraju oraz na stronie internetowej: www.gatta.pl.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments