Impotencja – co to jest? Objawy, przyczyny, leczenie

Stosunek płciowy Co to jest potencja u mężczyzn? jest wynikiem Delikatnego połączenia pożądania, zapobiec impotencji erekcji i przyjemności. Aby był on zadowalający podłożu psychicznym, każdy mechanizm musi działać. W szczególności w przypadku erekcji psychoterapia indywidualna konieczne jest urazy kręgosłupa interweniowanie funkcji neurologicznych, naczyniowych, hormonalnych i psychicznych.

Jeśli erekcja zawodzi zdrowa dieta pod względem sztywności ciał jamistych prącia lub czasu trwania lub obu, mówimy o impotencji, a dokładniej, gdy leczenia impotencji problem z erekcją występuje podczas raportu co pierścienia uciskowego zakładanego najmniej raz na dwa. Dolegliwość jest definiowana w praktyce jako trwała niezdolność do uzyskania guzy mózgu i lub utrzymania erekcji wystarczającej uzyskaniem erekcji do stosunku płciowego.

Impotencja – co to jest?

Utrata erekcji krótkotrwałe zaburzenia erekcji nie oznacza utraty orgazmu i / lub zaniku wytrysku. Wytrysk może wystąpić bez erekcji i będzie mu towarzyszył Orgazm. Orgazm może Co to jest impotencja u kobiet? wystąpić zwłóknienie ciał jamistych bez wytrysku (Wytrysk wsteczny). Konieczne jest również odróżnienie impotencji od innych zaburzeń seksualnych, których Impotencja objawy które czasami są związane objawy impotencji: przedwczesny wytrysk, anorgazmia, zmniejszone libido.

Częstość impotencji zaburzenia wytrysku stale wzrasta wraz z wiekiem od 30 roku życia. Dolegliwość ta jest wyjątkowa przed 40 rokiem życia (4% między 30 a 39 rokiem życia), z wyjątkiem zaburzeń psychicznych, ale występują u 15 do 25% mężczyzn w wieku 65 lat i u 55% brak erekcji mężczyzn powyżej 75 roku życia.

Wraz z wiekiem profilaktyka zaburzeń erekcji zmniejsza Czy impotencja jest odwracalna się przepływ krwi w penisie. Wpływ na erekcję różni się trwałej erekcji w zależności od osoby. Istotnym efektem aktywności seksualnej starzenia się jest mniejsza niż wydłużenie okresu oporności na leczenie, czyli interwał obniżony poziom testosteronu do uzyskania neuropatia cukrzycowa drugiej skrzywienie prącia erekcji po pierwszym leczeniu impotencji orgazmie.

Rodzaje impotencji

Istnieją trzy rodzaje impotencji: fizyczne Od czego robi się impotencja?, psychologiczne i mieszane Przyczyny impotencji u 30 latka. Fizyczna jest spowodowana problemem fizycznym, takim jak choroba, uraz lub operacja. Psychologiczna zaburzeniami erekcji jest spowodowana Czy masturbacja powoduje problemy z erekcją? przez czynniki psychiczne, takie jak stres, lęk lub depresja. Mieszana jest spowodowana zarówno czynnikami fizycznymi, zaburzenia sprawności seksualnej jak i psychologicznymi.

Niektóre z najczęstszych objawów impotencji utrzymać wzwodu członka to trudności uzyskania lub leczenie chirurgiczne utrzymania erekcji, impotencję mieszaną spadek pożądania seksualnego, i trudności przyczyn impotencji w kulminacji. Jeśli człowiek doświadcza niepożądane działania ogólne któregokolwiek choroby neurologiczne z tych znaków, ważne jest, aby zobaczyć . Dolegliwość może być oznaką poważniejszego problemu choroby penisa
zdrowotnego i ważne jest, aby uzyskać.

Impotencja erektywna

Dolegliwość ta (zaburzenia erekcji) oznacza, że choroby serca ​​penis nie wznosi się stwardnienie rozsiane dostatecznie lub wzwód psychoterapię indywidualną nie może być utrzymany wystarczająco długo, aby odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny. Lekarze zaburzenia hormonalne jeszcze bardziej wyczerpująco możliwym powikłaniem częstego podawania charakteryzują termin ten, mianowicie jako „niezdolność do odbycia stosunku w sposób zadowalający”.

Mężczyźni z impotencją leczenie zaburzeń seksualnych nie są odosobnionymi przypadkami. Nie ma dokładnych danych liczbowych, ponieważ impotencji u mężczyzn liczba niezgłoszonych ciała jamiste członka przypadków jest utrzymaniu erekcji bardzo wysoka. Szacuje się jednak, że dotyczy to około pięciu procent mężczyzn w ogólnej populacji. Ryzyko zaburzeń erekcji wzrasta wraz z wiekiem.

Stopień zdrowie fizyczne impotencji może się znacznie przyczyną zaburzeń wzwodu różnić w zależności od człowieka. Niektórzy z dotkniętych chorobą skarżą się tylko na sporadyczne problemy z potencją powoduje napływ krwi („Czasami to nie działa”), inni sprawność seksualną zgłaszają choroby kręgosłupa całkowitą utratę funkcji erekcji.

Impotencja orgastyczna

Przy tej formie impotencji erekcja nie wystarcza do odbycia stosunku płciowego, a penis nie staje się wystarczająco sztywny. Ponadto steroidy anaboliczne niektórzy mężczyźni nie mogą lekarza pierwszego kontaktu kontrolować czasu wytrysku. Przychodzi rozpoznanie przyczyny wcześnie lub późno. Z drugiej strony inne surowicy krwi osoby cierpiące na wytrysk w ogóle nieleczona impotencja nie mają wytrysku (wytrysk), co jest niezwykle rzadkie.

Impotencja psychogenna

U niektórych pacjentów powodować zaburzenia erekcji przyczyna impotencji jest czysto psychologiczna, zwłaszcza u młodszych naczyniach prącia mężczyzn. Seksuolodzy i psycholodzy co to impotencja po 30-tce postrzegają problemy z potencją leczeniu raka prostaty przede wszystkim jako zakodowane wiadomości osiągnięcie erekcji z ciała i duszy. Następujące czynniki psychiczne mogą stać za tym, gdy penis zaczyna strajkować:

  • depresja stres,
  • leki przeciwdepresyjne,
  • presja na wykonanie zahamowania,
  • lęki, zdrowie psychiczne,
  • poczucie własnej wartości,
  • protest przeciwko „musi być silnym mężczyzną”,
  • konflikty partnerskie,
  • konflikty osobowościowe,
  • dysfunkcja seksualna.

Impotencja generatywna

Przy tego rodzaju impotencji palenie papierosów dochodzi do normalnej erekcji Psychika impotenta i bez problemu można impotencję na tle odbyć stosunek seksualny. Mężczyzna nie może stężenie wolnego testosteronu jednak spłodzić dzieci. Z reguły stężenie glukozy ci mężczyźni mają wytrysk, stanie osiągnąć erekcji ale w nasieniu nie ma nienaruszonych, za mało lub nie ma plemników młodych mężczyzn.

Impotencja – przyczyny

Erekcja to właściwie cud: jest spowodowana złożoną interakcją naczyń krwionośnych, układu nerwowego, hormonów i mięśni. I każdy diagnozowanie impotencji z tych brak wzwodu graczy może się „załamać”.

Przyczyny impotencji mogą być bardzo leczyć impotencję różne i mieć charakter impotent zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Około 70 procent mężczyzn z zaburzeniami erekcji ma przyczyny fizyczne rodzaj dysfunkcji seksualnej (głównie choroby). Dotyczy styl życia to zwłaszcza zabiegi chirurgiczne grupy wiekowej powyżej 50. roku życia. U pozostałych mężczyzn za impotencję odpowiadają przyczyny psychologiczne.

Czasami jest to połączenie stężenie aktywatora wzwodu obu, ponieważ impotent co to problemy zdrowy tryb życia psychologiczne mogą różnym stopniu nasilenia nasilać fizyczne ograniczenia do tego stopnia, że ​​mężczyzna w ogóle nie może tego robić leki hormonalne – a to z kolei Jak pomóc mężowi z impotencją rysuje męską pewność siebie i tożsamość: Jeśli nie dostaniesz poziom testosteronu erekcji przez dłuższy czas szybko nadciśnienie tętnicze poczujesz się, jakbyś nie był pół mężczyzną. Strach przed metody treningowe kolejną porażką męskości z kolei nasila zaburzenia erekcji – to tworzy błędne koło.

Impotencja – leczenie

Jak leczyć potencję? Jak wygląda leczenie impotencji? Istnieje wiele możliwości indywidualnej leczenie farmakologiczne terapii impotencji lek na potencję. To, która metoda jest właściwa w każdym indywidualnym przypadku, zależy od przyczyny zaburzeń erekcji oraz od stosunku mężczyzny do różnych form terapii. Trzeba impotencja jak leczyć jednak mieć świadomość, że większość środki na potencję podejść terapeutycznych leczy tylko impotencję, ale nie eliminuje jej przyczyn. Zasadniczo tabletki na potencję szanse powodzenia leczenia impotencji są tym większe, im wcześniej je rozpoczniesz. Do jakiego lekarza z problemami z potencją? Decydującym czynnikiem Impotencja leki jest to, czy chorobę leżącą u podstaw impotencji można leczyć, czy nie.

Dodaj komentarz