Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2539
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1159
 • komentarze:28616

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • kajablue 21/04/2020 - 8:16
  Cudowny zbieg. Daje świetne efekty. Zaraz po zabiegu skóra musi odetchnąć, a pierwsze efekty widać po koló 2 tygodniach. Ale warto. Chętnie powtórzę, jak będzie okazja.
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 15/01/2019 - 21:02
  Mimo nazwy wiem ,że wiele wiele osób z niego korzysta . I to nie tylko celebryci
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 15/01/2019 - 21:01
  Jak widzę to nakłuwanie to mi wszystkie włosy jakie mam stają dęba haha
  Odpowiedzi (0)
 • Edyta Pohl
  Edyta Pohl 29/09/2018 - 22:03
  Ten zabieg jest obecnie bardzo modny, szczególnie wśród ludzi znanych. Ja osobiście nie wiem czy bym go sobie zrobiła .
  Odpowiedzi (0)

Wampirzy lifting -Sekret młodzieńczego wyglądu skóry

Przeznaczenie:


Gwiazdy pokochały wampirzy lifting już wiele lat temu. Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym stało się popularnym zabiegiem również w Polsce. Jest to alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyrazu twarzy po wstrzyknięciu botoksu, bądź też z różnych powodów medycznych nie mogą lub nie chcą poddać operacji plastycznej w celu likwidacji zmarszczek. Wampirzy lifting daje bardzo naturalny efekt bez efektu „maski”.

Co to jest wampirzy lifting?

Wampirzy lifiting polega na przerwaniu ciągłości skóry poprzez nakłuwanie (ręczne bądź maszynowe) i podawanie składników pozyskanych z krwi pacjenta. Uwalniane czynniki wzrostu z płytek krwi pacjenta powodują szereg korzyści, których końcowym efektem jest odmłodzenie skóry.  Jest to jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej naturalnych dla naszego organizmu zabiegów estetycznych. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 2 tygodniach. Przebudowa i regeneracja tkanek zaczyna się po 48 godzinach od zabiegu. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecana jest seria zabiegów.

Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym polecam każdemu, kto poddając się zabiegom mezoterapii skóry głowy lub twarzy, szyi i dekoltu oczekuje następujących efektów: odmłodzenie skóry, regeneracja skóry, zapobieganie procesom wypadania włosów, wzmocnienie i ujędrnienie skóry, rozświetlenie, dodanie blasku i przywrócenie sprężystość skórze, poprawy ukrwienia i kolorytu skóry, zmniejszenie widoczności blizn.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wymaga znieczulenia miejsc, w których lekarz będzie wykonywał nakłucia. Najczęściej stosuje się znieczulenie miejscowe kremem znieczulającym. Następnie krew w niewielkiej ilości jest pobierana od pacjenta i przygotowywana w specjalnej wirówce. W dalszej kolejności lekarz przeprowadza tradycyjną mezoterapię przygotowanym wcześniej osoczem wybranego obszaru skóry głowy, twarzy, szyi dekoltu.

Pacjent po zabiegu może odczuwać jedynie lekkie uczucie „rozpierania” skóry od wewnątrz i niewielkie zaczerwienienie. Objawy te jednak mijają samoczynnie po kilku godzinach.

Gdzie: DenticaNova 
Zabieg wykonuje dr Anna Kochańska


 
8 godz. temu