Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2455
 • produkty:3976
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1135
 • komentarze:26726

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (2)
 • AguteK 27/11/2016 - 11:01
  Miałam dwa zabiegi i moja skóra bardzo się zagęściła. Na efekt musiałam poczekać ok 1,5 miesiąca, ale nawet moja kosmetyczka (która nie wiedziała o zabiegu), zauważyła różnicę i pytała, co zrobiłam, że taka zmiana. Zabieg nie należy do specjalnie przyjemnych (ja miałam twarz znieczuloną emlą), w niektórych miejscach: przy nosie i ustach bolało i to konkretnie, ale warto to wytrzymać dla efektu :)
  Odpowiedzi (0)
 • Beata 19/04/2016 - 20:11
  Rewelacyjny zabieg, minimalnie inwazyjny. Miałam 3 zabiegi, moja skóra po nich jest odmłodzona i ujędrniona, zdecydowanie poprawił mi się owal twarzy, oraz zniknęły rozszerzone pory!
  Odpowiedzi (0)

VIVACE BTL

Przeznaczenie:


Zabieg VIVACE® to innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela. Jest to długo oczekiwana alternatywna dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu z krótkim (1-2 dni) okresem rekonwalescencji. VIVACE® jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym dającym przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy.

 

VIVACE® to urządzenie do odmładzania skóry wykorzystujące technikę precyzyjnego frakcjonowania mikroigłowego RF ( głębokość od 0,5mm do 3,5 mm ) z terapia skojarzoną LED czyli dzięki termo liftingowi – czyli mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych następuję zagęszczanie i ujędrnianie skóry. Energia RF jest dostarczana poprzez elektrody mikroigłowe, bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki czemu następuje produkcja nowego kolagenu oraz elastyny. Minimalnie inwazyjny system odmładzający skórę posiada złote, częściowo izolowane końcówki mikroigłowe, które oddziaływują na skórę właściwą bez uszkadzania naskórka. Jednoczesna emisja czerwonego lub niebieskiego światła LED przyspiesza proces gojenia skóry po zabiegu zaś precyzyjny mikrosilnik gwarantuje pewną aplikację, redukując ból i możliwość wystąpienia efektów ubocznych.

 

Podczas zabiegu stosuje się matrycę sterylnych mikroigieł. Wytworzona siatka mikroskopijnych uszkodzeń w skórze stymuluje produkcję nowego kolagenu. Powstałe w skórze mikrokanaliki mogą być wykorzystane do głębokiej aplikacji substancji aktywnych – poleca się stosowanie serum z dodatkiem witaminy A oraz C. Dzięki tym substancjom regeneracja skóry przebiega efektywniej.

 

Elektrody mikroigłowe Vivace dostarczają bipolarną energię RF bezpośrednio do skóry właściwej, bez uszkadzania naskórka. Powstałe ciepło prowadzi do wytworzenia frakcyjnej struktury mikrouszkodzeń (stref mikrokoagulacji). Naturalną odpowiedzią organizmu na powstałe mikrouszkodzenia jest uruchomienie mechanizmów gojenia uszkodzeń. Następuje wtedy kontrakcja kolagenu, uwolnienie mediatorów stanu zapalnego i procesów neokolagenezy. W efekcie elastyczność i wygląd skóry ulegają poprawie. Energia RF powoduje również zmiejszenie aktywności gruczołów łojowych, co prowadzi do złagodzenia trądziku. Światło LED aktywuje komórki skóry do zwiększenia produkcji kolagenu, poprawia napięcie oraz koloryt i teksturę skóry.

 

Zalety:

Zabiegi mogą być wykonywane przez cały rok
Efekty widoczne już w ciągu 1-3 miesięcy
Niezwykle krótki okres rekonwalescencji 1-2 dni
Proces nakłuwania i podgrzewania skóry powoduje lifting twarzy porównywalny do zabiegu z użyciem skalpela 
Efektywna stymulacja produkcji nowego kolagenu
Możliwość połączenia zabiegu z mezoterapią bezigłową dla odpowiedniego nawodnienia skóry

 

Specjalna głowica urządzenia VIVACE BTL posiada aż 36 mikroigieł, których końcówki po przekłuciu skóry SA podgrzewane. Dzięki zastosowaniu ciepła włókna kolagenowe są pobudzane do szybszej odnowy. Wygodny aplikator ze światłem LED i lekki ergonomiczny aplikator współpracuje z izolowanymi oraz nieizolowanymi końcówkami mikroigłowymi. Dzięki temu zintegrowane źródło biostymulacyjne wzmacnia procesy, które poprawiają wygląd skóry. Następuje zwiększenie produkcji kolagenu, dzięki czerwonemu światłu LED, które aktywuje komórki. W konsekwencji skóra uzyskuje zdrowy koloryt, zwiększa się jej napięcie, a także poprawia teksturę skóry. Światło niebieskie działa na bakterie propionibacterium Agnes, dzięki czemu możliwe jest efektywne leczenie trądziku.

 

Obszary najskuteczniejszego stosowania:
Twarzy ( poprawa owalu i likwidacja opadających chomiczków )
Oczu ( redukcja zmarszczek i worków pod oczami oraz opadających powiek )
Szyi
Dekoltu
Dłoni
Piersi
Brzucha
Pośladków
Ud
Ramion ( likwidacja zwiotczałej skóry )

 

Gdzie: Instytut Zdrowia i Urody Feniks  


Ocena redakcji BeautyTester:

5/5
Na zabieg trzeba poświęcić około 2 godzin. Pierwsze 40 minut, to znieczulanie skóry maścią Emla pod folią. To najmniej przyjemna część zabiegu. Skóra swędzi, piecze, trochę drętwieje. Po dokładnym znieczuleniu kosmetolog przystępuje do zabiegu. Miejsce przy miejscu, trzykrotnie dotyka głowicą, z której na chwilę wysuwają się mikroigiełki i jednocześnie następuje naświetlenie. Długość wysunięcia igieł jest ustawiana w komputerze. Ukłucia czuje się przy włosach oraz nad ustami (tu nawet dość mocno). Poza tym zabieg jest bezbolesny. Od razu po zabiegu skóra jest spuchnięta i czerwona, jednak to szybko mija (w ciągu 2-3 godzin). W dniu zabiegu nie wolno już nakładać makijażu i trzeba skórę mocno nawilżać. Od razu czuje się mocne napięcie, szczególnie na szyi. Zabieg warto powtórzyć 3 razy, żeby efekt był spektakularny. Ostateczny widać po 3 miesiącach, kiedy to nastąpi przebudowa kolagenu i zagęszczenie skóry. 
 
4 godz. temu