Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2547
 • produkty:4044
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28674

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
 • Ewelina27
  Ewelina27 6/11/2019 - 14:27
  Zabiegi dla celebrytów ,watpie by taki przecietny człowiek był w stanie z takich zabiegów korzystac.
  Odpowiedzi (0)

VASER LIPO - Liposukcja ultradźwiękowa 4D

Przeznaczenie:


Sportowa sylwetka w zaledwie 1 dzień !


Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo, to rodzaj zabiegu z pogranicza medycyny i sztuki. Lekarz nie tylko usuwa nadmiarową tkankę, tak jak to ma miejsce we wszystkich typach liposukcji, ale używa odessany materiał do perfekcyjnego rzeźbienia mięśni pod skórą. Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne: Ciało wygląda, jak po wielomiesięcznych regularnych treningach na siłowni! To idealne rozwiązanie dla osób, u których nie udaje się dietą i ćwiczeniami osiągnąć wymarzonej "rzeźby".

Kobieta

VASER Lipo pozwala kobietom uzyskać wcięcie w talii, pożądany kształt pośladków, płaski brzuch z zaznaczoną bruzdą pachwinową, zagłębieniem nad pachwiną, wyraźną kolumną mięśni prostych i bruzdą pomiędzy nimi nad pępkiem. Na tylnej powierzchni korpusu zostaje zaznaczona górna linia pośladków, trójkąt krzyżowy z dwoma charakterystycznymi dołkami. Dzięki liposukcji Vaser Lipo HD można pozbyć się luźnej skóry z boku piersi i pod pachą, co doprowadza do podkreślenia rzeźby piersi. Odessany tłuszcz może zostać później wykorzystany do przeszczepienia w piersi lub pośladki, celem wypełnienia tych miejsc lub podkreślenia kształtu. VASER Lipo umożliwia usunięcie tkanki tłuszczowej z miejsc takich jak: brzuch, biodra, plecy, pachy, uda, ramiona, szyja czy łydki.

Mężczyzna

Metoda VASER HighDefinition Liposculpture umożliwia panom uzyskanie efektu wysportowanej sylwetki z widocznym „kaloryferem” czy „sześciopakiem” na brzuchu, czyli brzuśców mięśni prostych oraz charakterystyczne zaznaczenie bruzdy pachwinowej. Dzięki liposukcji Vaser Lipo HD mężczyźni zyskują pożądany atletyczny tors z zaznaczonymi brzegami mięśni piersiowych, prostych, zębatych oraz najszerszego grzbietu. W tylnej części ciała zaznaczeniu ulegają trójkąt krzyżowy z dwoma dołeczkami, górna linia pośladków, bruzda pośrodkowa w dolnej części tułowia oraz brzegi mięśni prostowników grzbietu. Możliwe jest pozbycie się nagromadzonego tłuszczu z brzucha, bioder, piersi, pleców, ramion, pach, okolicy spojenia łonowego. Usunięty tłuszcz może być wykorzystany celem poprawy wyglądu mięśni piersiowych i naramiennych.

Gdzie: MediDerm


 
19 godz. temu