Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1923
  • produkty:3458
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:842
  • komentarze:16851

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

Thermi Tight

Przeznaczenie:


Thermi Tight to najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej – amerykański i europejski HIT 2016. Rewolucjonizuje zarówno medycynę estetyczną, jak i chirurgię plastyczną i ginekologię estetyczną.

Thermi Tight to zabieg wykorzystujący do uzyskania napięcia skóry technologię radiofrekwencji iniekcyjnej. Dr Rafał Kuźlik w Klinice SaskaMed rekomenduje go swoim pacjentom mając pewność, że naprawdę działa, a nie jest kolejnym marketingowym chwytem.

Stosuje się go najczęściej u osób, które chcą odzyskać jędrność i napięcie skóry  twarzy, brzucha, ud, pośladków, ramion i biustu u kobiet, także po ciąży. Niesamowite efekty uzyskiwane są przy modelowaniu twarzy (podbródek i policzki). Z powodzeniem likwiduje podwójny podbródek, który jest problemem estetycznym tak samo dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Najlepszą wiadomością, szczególnie dla osób zniechęconych brakiem efektów po wielu innych zabiegach, jest to, że ta metoda jest niezwykle skuteczna i w większości przypadków wystarczy jeden zabieg, by odczuć kolosalną zmianę i zadowalający efekt.

Pierwsze efekty są widoczne już po miesiącu, a skóra pracuje cały czas, odbywa się w niej przebudowa kolagenu, która trwa kilka lat. Thermi Tight można wykonać na brzuch i piersi podczas jednej sesji, już miesiąc po ukończeniu karmienia piersią. To bardzo dobra wiadomość dla kobiet po porodzie i ciąży, niepokojących się o powrót do dawnej kondycji i wyglądu.

W Klinice SaskaMed Dr Rafał Kuźlik zabiegi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Skorzystało z niego wiele gwiazd, przykładających uwagę do naturalnych i nieinwazyjnych metod. 

Gdzie: www.saskamed.pl


 
10 godz. temu