Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28641

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

Rytuał młodości Sharley Youth Elixir

Przeznaczenie:


Zabieg odmładzająco-liftingujący na twarz, szyję i dekolt z użyciem eliksiru młodości – kremu Sharley Youth Elixir. Łączy elementy aromaterapii, refleksoterapii oraz kosmetologii.  

Dla kogo? 

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir to zabieg dla każdej kobiety, która chce poprawić kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Podstawą zabiegu jest autorski masaż, który daje efekt odmłodzenia i liftingu. 

Działanie rytuału  

Struktura wykorzystywanego podczas zabiegu kremu Sharley Youth Elixir jest zbliżona do ciekłokrystalicznego cementu międzykomórkowego występującego naturalnie w skórze. Proteiny młodości z drzewa „Pistacia Lentiscus” oraz ekstrakt z lawendy Butterfly Lavender gwarantują efekt zbliżony do botoksu. Dodatkowa zawartość olejku moringa sprawia, skóra otrzymuje sporą dawkę antyoksydantów. Olejki jojoba oraz z kiełków pszenicy witalizują i liftingują, a betakaroten poprawia koloryt skóry. Po zabiegu poprawia się elastyczność i nawilżenie skóry.

Jak przebiega zabieg

Rytuał Młodości Sharley Youth Elixir zaczyna się od delikatnego peelingu enzymatycznego. Następnie kosmetolog nakłada na twarz, szyję i dekolt ciepły kompres aromaterapeutyczny, który przygotowuje skórę na przyjęcie aktywnych składników zawartych w eliksirze młodości. Najważniejszą częścią zabiegu jest  autorski masaż z użyciem kremu Sharley Youth Elixir. Masaż łączy elementy refleksoterapii i aromaterapii. Zastosowanie specjalnej techniki  opracowanej przez Magdę Bogulak sprawia, że masaż potęguje regenerujące i liftingujące działanie kremu.

Etapy masażu

1. Stymulacja meridianów, która uaktywnia przepływ energii wzdłuż głównych kanałów. W efekcie następuje wzrost poziomu witalności i poprawa samopoczucia.

2. Masaż polegający na stymulacji receptorów twarzy i głowy. Pobudza osłabione części ciała i uspokaja strefy hiperaktywne.

3. Digitopresura akupunktów twarzy, czyli wyrównanie potencjałów energetycznych na ośmiu meridianach przebiegających przez głowę.

4. Masaż małżowiny usznej. To wyjątkowa stymulacja wszystkich układów i narządów ciała.

5. Ostatni etap to masaż miorelaksacyjny twarzy i obręczy barkowej. Powoduje rozluźnienie, dotlenienie i odżywienie mięśni, co wpływa pozytywnie na kondycję i wygląd skóry. Masaż znacząco poprawia napięcie dając spektakularny efekt liftingujący.

Dla podtrzymania efektu zabiegu zaleca się stosowanie preparatu Sharley Youth Elixir przez co najmniej cztery tygodnie.

Czas: 1,5 godz.
Gdzie: Sharley Medical Clinic & Day SPA
www.sharley.pl

 


 
6 godz. temu