Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2600
  • produkty:4096
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1164
  • komentarze:29851

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (2)

RETISES CT: PEELING DLA NOWOCZESNYCH KOBIET

Przeznaczenie:


RETISES CT to nowoczesny zabieg, który szybko i skutecznie poprawia stan skóry, bez konieczności rezygnowania z codziennych zajęć. Jest prostą i bezbolesną terapią, której efekty można porównać do działania agresywnych peelingów chemicznych, jednak w przeciwieństwie do nich, nie podrażnia skóry bezpośrednio po zabiegu i pozwala na komfortową rekonwalescencję. W szczególności polecany dla skóry z przebarwieniami, rozstępami, zwiotczałej i pozbawionej blasku.

Działanie: Zabieg RETISES CT składa się z dwóch etapów: podczas pierwszej części kosmetolog nakłada  na skórę substancję składającą się z witaminy C w postaci glukozydu askorbylu oraz 5 %-owego niacynamidu. Następnie na skórę nakładana jest mieszanka retinolu oraz propionianu retinylu. Zabieg kończy się nałożeniem kremu z retinolem, który pacjent pozostawia na swojej skórze przez 8 godzin.

Efekty: Po zabiegu skóra jest napięta, lekko zaczerwieniona i podrażniona. Następnego dnia może pojawić się łuszczenie, które trwa do czterech dni. Skórę należy pielęgnować preparatem o właściwościach łagodzących oraz natłuszczających.

Dzięki zastosowaniu retinolu podczas zabiegu, następuje rozjaśnienie skóry, zmniejszenie widoczności przebarwień oraz prawdopodobieństwa powstawania nowych zmian. Dzięki stymulacji produkcji kwasu hialuronowego oraz kolagenu zwiększa się poziom nawilżenia naskórka, skóra staje się grubsza, gładsza, lepiej odbija światło, a to wpływa na jej blask i młodzieńczy wygląd.

Zaleca się przeprowadzenie sesji 4 zabiegów w odstępie 14 – 28 dni.

Czas trwania zabiegu: 30 minut.
Cena: twarz: 400 zł; twarz + szyja: 500 zł; twarz + szyja + dekolt: 600 zł.

Gdzie: Klinika Urody Sharley


 
23 min. temu