Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2501
 • produkty:4014
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28061

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

4/5 (1)
 • Ewelina27
  Ewelina27 3/01/2019 - 14:20
  Szkoda ze nie mogę skorzystać z takiego zabiegu. U mnir niestety nie ma takich
  Odpowiedzi (0)
 • DagmaraM 8/05/2016 - 18:47
  Miałam 3 takie zabiegi. napina skórę, i ładnie wyostrza rysy, może nie jest bardzo przyjemny ale też nie jest nieprzyjemny. Czuć na twarzy dość mocne ciepło w miejscu przyłożenia głowicy. Polecam jako jeden z zabiegów w walce ze starzeniem skóry.
  Odpowiedzi (0)

PROTÉGÉ Exilis

Przeznaczenie:


Protégé to najnowsze urządzenie z rodziny Exilis, będące kontynuacją sukcesu Exilisa w estetyce. To rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej pozwalający na odmładzania twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek, ujędrnianie piersi oraz widoczną poprawę kondycji skóry. Działanie opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii estetycznych: zsynchronizowanej emisji energii (SEE) oraz wyjątkowego systemu kontroli przepływu energii (EFC). Ta nowa technologia sprawia, że leczenie jest niezwykle skuteczne i szybkie oraz zapewnia doskonałe i długotrwałe efekty widoczne już po pierwszej sesji zabiegowej.

Jak działa zabieg Protégé ?
Z wiekiem ilość kolagenu w skórze zmniejsza się, po 25 roku życia o 1% w ciągu roku. Na skórze pojawiają się pierwsze zmarszczki. Dodatkowo działająca grawitacja powoduje opadanie skóry. Do niedawna nie znano rozwiązania na najbardziej rozpowszechniony problem skóry jakim jest jej zwiotczenie. Dzięki Protégé można odwrócić proces starzenia skóry oraz zlikwidować nieestetyczny wygląd braku jej jędrności. Metoda Protégé służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała. Działanie technologii CRT polega na stymulowaniu przez ciepło włókien kolagenowych. Fale ultradźwiękowe w połączeniu z energią wysokiej częstotliwości pobudzają do pracy włókna kolagenowe. Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry umożliwia podgrzanie włókien kolagenowych, co w połączeniu z falami ultradźwiękowymi powoduje proces remodelingu włókien kolagenowych. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napiętość i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, przez co zmarszczki zostają wygładzone.

 

Gdzie: Cosmetic Derm

Cena: od 200 zł


Ocena redakcji BeautyTester:

4/5
Bardzo mocno napina skórę, powodując jej ujędrnienie i lifting. Najlepiej zrobić serię zabiegów, jednak już po jednym widać efekt. Raczej modeluje niż odchudza twarz. Sam zabieg jest przyjemny: po posmarowaniu skóry specjalnym żelem, kosmetolog wykonuje przyjemny masaż gorącą głowicą. Można się zrelaksować :). Od razu po zabiegu skóra jest wyraźnie ściągnięta. Na pełny efekt trzeba poczekać do trzech miesięcy. 
 
1 godz. temu