Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2441
 • produkty:3958
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1134
 • komentarze:26416

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (3)
 • malinka 20/03/2019 - 16:19
  Brzmi wspaniale chętnie bym skorzystała z takiego zabiegu
  Odpowiedzi (0)
 • bozka
  bozka 7/03/2019 - 15:40
  Bardzo lubię naturalne i zadbane paznokcie. Dlatego postanowiłam sama go wykonywać, kupiłam w internecie zestaw P-Shine, obejrzałam kilka tutoriali i zrobiłam go samodzielnie. Zestaw starcza na parę lat, kosztuje niewiele więcej niż jeden manikiur w gabinecie kosmetycznym. To nic trudnego, ale trzeba mieć cierpliwość. Minął tydzień a paznokcie dalej ładnie się błyszczą. Nie można go wykonywać częściej niż raz na dwa tygodnie. Polecam zwłaszcza przy słabych paznokciach.
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 30/12/2018 - 21:44
  Ooo jeju brzmi tak cudownie, że aż same ręce chcą taki zabieg. Szkoda że u mnie nikt tego nie robi
  Odpowiedzi (0)
 • kajablue 3/10/2018 - 10:46
  Brzmi obiecująco. A zadbane dłonie to podstawa,
  Odpowiedzi (0)
 • beti76
  beti76 13/12/2017 - 21:25
  Polecam ! Szczególnie dla osób które chcą odbudować płytkę paznokcia np po Hybrydach,tipsach bądź akrylu
  Odpowiedzi (0)

Manikiur Japoński


Manikiur japoński to idealny sposób na regenerację paznokci, zwłaszcza jeśli długo nosiłaś hybrydę. Zabieg trwa około 40 min. I działa jak prawdziwa kuracja odmładzająco-odżywcza, która dzięki zawartym aminokwasom i witaminie B3 poprawia wygląd paznokci i przyspiesza ich wzrost.
Jak przebiega zabieg?
Zaczyna się jak tradycyjny manikiur od kąpieli zmiękczającej i nadania paznokciom odpowiedniego kształtu oraz odsunięcia zbędnych skórek patyczkiem. Następnie należy zmatowić paznokcie papierowym pilnikiem, aby aktywne substancje z później stosowanych preparatów mogły wniknąć głębiej. Spolerowane płytki oczyszczane są z pyłu czystym pędzelkiem. Kolejnym etapem japońskiego manikiuru jest staranne nałożenie pasty bogatej m.in. w witaminy A i E, kreatynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego, które nie tylko odżywiają, ale i wzmacniają osłabione i kruche paznokcie. Manikiurzystka przy pomocy specjalnej polerki rozprowadza specjalną pastę równomiernie po płytce, wykonując przy tym ruchy w jednym kierunku. Potem, aby zabezpieczyć składniki nałożonego kosmetyku przed szybkim wypłukaniem, za pomocą polerki nanosi puder – również wykonując ruch w jedną stronę. Preparaty wykorzystywane do manikiuru japońskiego to bogactwo naturalnych składników – zawierają m.in. witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z Morza Japońskiego, które mają właściwości odżywcze i wzmacniające. Energiczny masaż wykonywany podczas tego zabiegu poprawia krążenie krwi pod płytką paznokcia wpływając na jego odżywienie. Na koniec manikiurzystka aplikuje oliwkę w skórę wokół paznokci oraz krem do rąk. Po zabiegu paznokcie są tak błyszczace i gładkie, jakby były pokryte bezbarwnym lakierem.
Zabieg kosztuje ok. 80 zł. Możesz z niego skorzystać m.in. w salonach Pardon my French.
www.pardonmyfrench.pl


 
57 min. temu