Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2382
  • produkty:3888
  • zabiegi:153
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1106
  • komentarze:25222

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (2)

LIFTING RZĘS

Przeznaczenie:


Jeszcze niedawno upiększałyśmy swoje rzęsy metodą 1:1, 2D, 3D czy efektem hollywood, ale to już przeszłość. Do łask wraca lifting rzęs, którego celem jest nadanie rzęsom spektakularnego skrętu i optycznego powiększenia oka.

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet, które mają naturalnie długie rzęsy, jak również dla Pań, których rzęsy są zniszczone przez doczepianie sztucznych rzęs. Dzięki produktom firmy RefectoCil, wzbogaconych kolagenem i cysteiną, można delikatnie formować kształt rzęs i ich skręt. Efekt ten utrzymuje się do 2 miesięcy. Podobnych efektów nie da się uzyskać za pomocą mechanicznych metod, np. zalotki do rzęs. Zabieg nie jest inwazyjny. Polega na podklejeniu rzęs i zaaplikowania dwóch płynów. Jego przeprowadzenie trwa od 1 do 1,5 godziny, a efekt widoczny jest już natychmiast.

Cena: 100 zł

Gdzie: Hand Made by M.


Ocena redakcji BeautyTester:

5/5
Zabieg trwa około 1,5 godziny i jest raczej typem zabiegu relaksacyjnego. Jedyne odczucia, to lekkie łaskotanie rzęs. Początkowo stylistka myje rzęsy specjalnym szamponem, następnie przykleja je do wałeczka, aby nadać im pożądany kształt. Dopiero na tak przygotowane rzęsy nakładane są preparaty mające utrwalić podkręcenie. Po zmyciu wszystkich preparatów za pomocą soli fizjologicznej stylistka rozczesuje rzęsy szczoteczką. W dniu zabiegu nie wolno rzęs malować. Zabieg zupełnie nie podrażnia, jest absolutnie delikatny.Na drugi dzień, po nałożeniu tuszu, otrzymujemy spektakularny efekt WOW, który utrzymuje się naprawdę długo (ponad dwa miesiące). Oceniamy go na 5 i dajemy tytuł Best of Beautytester :)
 
3 godz. temu