Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1975
  • produkty:3506
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:877
  • komentarze:17802

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (2)

LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL

Przeznaczenie:


Relaks zaczarowany w piankowym kokonie

Kokonowy zabieg LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL – nadzwyczajna ceremonia – przywodzi na myśl mit o Afrodycie, zrodzonej z piany morskiej bogini miłości i piękna. Cudownie miękka maska piankowa rozpieszcza twarz i szyję, dając wspaniałe uczucie otulenia ciepłem.

Unosząca się woń aromatów zaspokaja pragnienie błogiego uczucia komfortu. Nuty zapachowe egzotycznych owoców, połączone z mleczno-słodkim aromatem dojrzałych kokosów i zmysłowymi nutami piżma, sprawiają, że odpływamy w myślach do naszej własnej, ciepłej i przytulnej krainy relaksu, w której nie ma miejsca na zimową chandrę.

Luksusowy dotyk piękna

Kokonowy zabieg na twarz to nie tylko wizyta w gabinecie kosmetycznym. To prawdziwa ceremonia, podczas której celebruje się każdy ruch. Składa się z siedmiu etapów wykorzystujących manualne sposoby pielęgnacji:

Etap 1. Delikatny demakijaż począwszy od oczu, ust, a następnie skóry twarzy, szyi i dekoltu z zastosowaniem preparatu dobranego do potrzeb skóry.

Etap 2. Dogłębne oczyszczenie – peeling ryżowy, kawitacyjny i aplikacja preparatu z delikatnymi kwasami owocowymi, które przygotują skórę do zabiegu i pozwolą na lepsze  wchłanianie preparatów.

Etap 3. Regeneracja – ampułka z komórkami macierzystymi ze szwajcarskiej jabłoni.

Etap 4. Aksamitny masaż twarzy z użyciem aromatycznego żelu z cennymi olejkami.

Etap 5. Absolutny hit – maska matrycowa, nasycona kwasem hialuronowym, witaminami oraz komórkami macierzystymi z jabłoni.

Etap 6. Niczym afrodyta w pianie – piankowy kokon – cudowna maska, dająca uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które potęguje absorbcję składników aktywnych.

Etap 7. Perfekcyjne wykończenie – aplikacja indywidualnie dobrego kremu dedykowanego potrzebom skóry.

Natychmiastowy efekt!

„Kokonowy zabieg na twarz to idealne rozwiązanie dla zmęczonej i pozbawionej blasku skóry. Tym samym doskonale sprawdza się u kobiet jak i u mężczyzn. Nasza ceremonia zapewnia odprężenie całego ciała – zabieg trwa aż 75 minut i z własnego doświadczenia wiem, że prawie każdy zasypia podczas jego wykonywania” – mówi Elżbieta Czajkowska, dyplomowana kosmetyczka Studio Sante.

LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL gwarantuje rewelacyjne nawilżenie i rozświetlenie skóry. Twarz staje się wymodelowana, a skóra napięta, ujędrniona i odporna na niekorzystne czynniki takie jak wiatr, mróz czy suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach. Rozpieszczające doznania, które zapewnia maseczka kokonowa znacznie poprawią samopoczucie, z resztą tak samo jak widok zredukowanych zmarszczek. Te spektakularne efekty widoczne są zaraz opuszczeniu gabinetu, więc jeśli szykujesz się na wielkie wyjście i chcesz zachwycać jak grecka bogini piękna to zdecydowanie zabieg na tę okazję.

Dodatkowe ukojenie zmysłów zapewni parafinowa kąpiel dłoni lub stóp, które w okresie zimowym szczególnie narażone są na chłód. Zabieg pozwoli rozgrzać i rozluźnić napięte mięśnie, a otulający, aromatyczny zapach olejku lawendowego zadziała odprężająco na nasze zmysły. Wybrany z zabiegów parafinowych przy wykonaniu LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL  do wykorzystania w atrakcyjnej cenie 80 zł za 30 min.

Cena za LIFTANT SUPREME - JEAN D'ARCEL to 240 zł za 75 minutowy zabieg. Przy zdecydowaniu się na „luksusową ceremonię” Studio Sante w dniu wykonania zabiegu oferuje także dodatkowe benefity takie jak 25% rabatu na wejście do Strefy Basenów i Saun oraz zabieg parafinowy na stopy i dłonie w cenie 80 zł.


 
20 godz. temu