Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2558
  • produkty:4060
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:28872

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

LASER EXCEL V CUTERA

Przeznaczenie:


Przełomowe rozwiązanie w leczeniu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Bez żadnych zabiegów chirurgicznych, iniekcji i znieczulenia, można pozbyć się dokuczliwych pajączków, naczyniaków i przebarwień.

Dzięki niemu zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą w szybki i wygodny sposób usunąć różnego rodzaju zmiany naczyniowe w obrębie twarzy i nóg. Dzięki nowoczesnej technologii laser Excel VTM stanowi bezpieczne i skuteczne narzędzie umożliwiające leczenie szerokiego zakresu zmian naczyniowych i pigmentacyjnych, niezależnie od płci czy typu skóry.

Jak działa Excel VTM?

Excel VTM jest systemem laserowym pozwalającym na leczenie różnego rodzaju chorób naczyniowych i pigmentacyjnych skóry. Wiele dolegliwości skórnych objawia się pękaniem lub powiększeniem naczyń krwionośnych. Jest to szczególnie uciążliwe w przypadku trądziku różowatego, gdzie naczynia krwionośne na twarzy są trwale rozszerzone i widoczne w postaci rumienia na powierzchni skóry. Urządzenie działa w ten sposób, że wiązka emitowana przez laser Excel VTM jest absorbowana przez naczynka i powoduje ich podgrzanie, a następnie całkowite zamknięcie ściany naczynia. Po pewnym czasie naczynie przestaje być widoczne. W niektórych przypadkach dla uzyskania odpowiedniego efektu należy wykonać kilka zabiegów.

Jakie zabiegi można wykonać przy użyciu Excel VTM?

Laser Excel VTM może być efektywnie stosowany w przypadku różnego rodzaju schorzeń takich jak: trądzik różowaty, pajączki, zmiany naczyniowe na nogach, naczyniaki, znamiona, rozproszone zmiany naczyniowe oraz rozproszone zmiany barwnikowe takie jak plamy posłoneczne. Za pomocą lasera Excel VTM można leczyć formy łagodne i zaawansowane wspomnianych schorzeń. System umożliwia również leczenie zmian skórnych oraz blizn będących konsekwencją przebytych urazów lub wykonanych zabiegów chirurgicznych.

Jak jest wykonywany zabieg?

Po wstępnej konsultacji lekarz zdecyduje czy zabieg z zastosowaniem lasera Excel VTM jest uzasadniony. Czas zabiegu jest krótki i nie trwa dłużej niż 15 – 30 minut oraz nie wymaga znieczulenia. W zależności od schorzenia, rączka zabiegowa jest przesuwana nad zmienionym obszarem tak długo, aż naczynia ulegną obkurczeniu. Aby zminimalizować dyskomfort i chronić skórę pacjenta, system laserowy został wyposażony w chłodzenie punktowe do 5oC. 

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba potrzebnych zabiegów zależy od wielu czynników takich jak: wielkość zmiany, jej grubość, kolor i rodzaj. Powierzchniowe zmiany naczyniowe są zazwyczaj łatwiejsze do leczenia. Niektórzy pacjenci mogą zauważyć znaczną poprawę już po jednym zabiegu. Z tego względu, że wyniki zabiegowe mogą być różne u różnych pacjentów, w sprawie prognozowanych wyników należy porozmawiać z lekarzem.

Jakie mogą się pojawić efekty niepożądane?

U większości pacjentów efekty uboczne nie występują. Czasem pojawia się zaczerwienienie, opuchlizna, zasinienie, a w bardzo rzadkich przypadkach, pęcherze.

Czy zabieg jest bolesny?

Większość pacjentów odczuwa lekkie szczypanie/ ukłucie w momencie, gdy do tkanki są dostarczane impulsy energii z wiązki laserowej. Pomimo, że standardowo w czasie zabiegu nie są stosowane środki znieczulające, u niektórych pacjentów wrażliwych na ból, można zastosować znieczulenie. Po zabiegu, w większości przypadków, ból jest minimalny lub w ogóle nie występuje.

Kiedy będą widoczne efekty zabiegowe?

Większość pacjentów zauważa poprawę w okresie od dwóch do sześciu tygodni. Czasem na wyniki zabiegowe trzeba czekać do kilku miesięcy.

Ile kosztuje zabieg z użyciem lasera Excel VTM?

Koszt zabiegu z zastosowaniem lasera Excel VTM zależy od powierzchni skóry oraz rodzaju leczonej zmiany.

www.radzikowskaclinic.pl


 
12 godz. temu