Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1617
  • produkty:3282
  • zabiegi:141
  • firmy:107
  • porady ekspertów:739
  • komentarze:8835

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

Infuzja tlenowa Organic Oxygen

Przeznaczenie:


Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxy, to wtłaczanie za pomocą tlenu pod ciśnieniem dedykowanego cerze serum. Bogate składniki takie jak kwas hialuronowy, witaminy C,E,A, ekstrakt z rokitnika, kwas alfa-liponowy, retinol, algi docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologi tlenu hiperbarycznego. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym. Do zabiegu Organic Oxygen wykorzystujemy tylko organiczne produkty emerginC.

Opis Technologii: Infuzja tlenowa Organic Oxygen to amerykańska technologia przebudowy skóry. Wykorzystanie ciśnienia wyższego niż atmosferyczne pozbawia tlen fizjologicznych barier przenikania przez tkanki. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Opis zabiegu: zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra po zabiegu jest promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny i świetlisty wygląd. 

Linia emergin C scientific organics, to kosmeceutyki w 100% naturalne oraz przynajmniej w 70% organiczne, co stanowi bardzo wysoką zawartość składników organicznych w pojedyńczym preparacie. Ponadto produkty tej lini spełniają wszelkie wymagane normy dotyczące zawartości pozostałych substancji. Wszystkie użyte rozpuszczalniki, substancje zapachowe, czy emulgatory są pochodzenia roślinnego, a konserwanty są indentyczne z naturalnymi i dopuszczone do stosowania w preparatach tego typu.

Cena: od 270 zł
Gdzie: spafeniks.pl

 


 
9 godz. temu