Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2453
 • produkty:3973
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1135
 • komentarze:26692

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • malinka 13/12/2019 - 9:51
  Różnica ogromna nie dziwię się że Pani się zdecydowała na ten zabieg
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 17/10/2019 - 14:45
  podziwiam:)
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 30/12/2018 - 21:55
  Szacunek dla tej kobiety
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 26/12/2018 - 18:32
  To nie dla mnie
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 26/10/2018 - 10:17
  Wow ja bym nie dała rady
  Odpowiedzi (0)
 • Olenuszka 21/03/2018 - 20:43
  Nie ma sie czego bać tej operacji, ale trzeba do niej zrobić dobry research: poszukac odpowiedniego lekarza, zadbać o dobre implanty. Miałam zabieg we Frankfurcie, tu jest wielu znanych chirurgów którzy robia piersi. Zastanawiałam się jakie implanty wybrać bo czytałam dużo w internecie o zaletach wielu firm, a ten wybór jest bardzo ważny, bo nie wszystkie są takie same. Mój doktor namówił mnie na Mentora bo powiedział że pracuje z nimi od lat i potwierdza że są najlepsze. Mają najlepsze badania które robili Amerykanie. Pytałam o kilka firm bo widziałam efekty w internecie. Powiedział ze Polytech ma jakiś poważny problem z tym że tych implntów nie da się wyjąć z tkanek jeśli trzeba, a to zawsze może się zdarzyć. Te nowe Motivy natomiast powiedział że nie mają jeszcze badań i mają jakiś chip, który po pierwsze czyni że jesteś oczipowana (jakoś źle mi się kojarzy) a po drugie nie można dobrze zbadać piersi jeśli jest podejrzenie raka czy innej choroby. Podobno ten chip zasłania obraz tkanek i jeśłi coś się tam rozwija to może być to znalezione za późno. Generalnie wlozenie imlantów w piersi uwazam za jedną z lepszych decyzji w życiu. Wkłada się w ciało, a układa się w głowie :)
  Odpowiedzi (0)
 • basiamiecz715 24/09/2016 - 14:48
  Moja koleżanka w wieku ,kiedy cały świat stał przed nią otworem , wychowane , usamodzielnione dzieci zachorowała na raka piersi.Odbyła się mastektomia, ból, cierpienie i walka o każdy dzień.....udało się ...wygrała .Dzięki protezom piersi dzisiaj jest bardzo aktywną sportowo i towarzysko kobieta.Wróciła radość życia tej cudownej kobiety.Dobrze że mamy świetnie rozwinięta medycynę.
  Odpowiedzi (0)

Implantacja piersi

Przeznaczenie:


Zabieg powiększania piersi polega na wszczepieniu specjalnych, najczęściej silikonowych implantów piersiowych. Celem tej operacji jest poprawa kształtu i zwiększenie piersi, korekcja utraconej objętości gruczołu po ciąży, wyrównanie wielkości przy występującej znacznej różnicy rozmiarów piersi, a także rekonstrukcja w przypadku wrodzonego braku gruczołu /zespół Polanda/ lub po mastektomii. Implanty piersiowe można wszczepiać pod gruczoł lub pod mięsień piersiowy. Cięcie na skórze, przez które wprowadzana jest proteza może być zlokalizowane najczęściej w fałdzie podpiersiowym /ok. 4cm długości/, wokół otoczki lub w dole pachy. Pod względem kształtu stosuje się dwa rodzaje protez – okrągłe lub anatomiczne. Wybór cięcia na skórze, miejsca umieszczenia oraz wielkość i rodzaj protezy określane są indywidualnie biorąc pod uwagę oczekiwania pacjentki oraz budowę anatomiczną piersi.

Historia 34-letniej pacjentki, która poddała się implantacji piersi po ciąży:

„Rok temu przeszłam zabieg powiększenia piersi u doktora Wysockiego. Pomimo wielu obaw i strachu przed zabiegiem wiedziałam, że nie mam innego wyjścia. Jeszcze rok temu byłam inną osobą, z ogromnym kompleksem, który nie pozwalał mi normalnie funkcjonować w życiu. Po urodzeniu dziecka i nagłej utracie masy ciała, moje piersi straciły jędrność, kształt i wielkość. To co miałam trudno było nazwać piersiami. Dla 34-letniej kobiety starającej się na nowo zbudować życie osobiste było to nieszczęście. Wstydziłam się wychodzić w stroju kąpielowym, zakładać bluzki z dekoltem. Teraz wiem, że operacja piersi to była najlepsza decyzja jaką podjęłam w moim życiu. Piersi wyglądają teraz naturalnie, są piękne i jędrne. Moje nastawienie do życia uległo zmianie. Teraz czuję się atrakcyjna, pewna siebie i dumna z powodu tak pięknego biustu, a moje życie bardzo się zmieniło. Zawdzięczam to przede wszystkim znakomitemu chirurgowi i wspaniałemu człowiekowi – doktorowi Wysockiemu, który dał mi coś więcej niż piękne piersi. Teraz wiem, że warto walczyć i spełniać marzenia, po to, aby żyć pełnią szczęścia, bo przecież życie tak szybko mija.” – Małgosia

Gdzie: Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Polanica Zdrój dr Mariusz Wysocki


 
14 godz. temu