Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2243
  • produkty:3750
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1054
  • komentarze:21261

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

HYDRA BOOSTER

Przeznaczenie:


INNOWACYJNY ZABIEG OD FILORGA – NOWE, UNIKATOWE PODEJŚCIE DO NAWILŻANIA, UJĘDRNIANIA I ODMŁADZANIA TWARZY. SPEKTAKULARNE EFEKTY, KTÓRE ZOBACZYSZ JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU, DZIĘKI POŁĄCZENIU REWITALIZUJĄCEJ MEZOTERAPII I TRWAŁOŚCI WYPEŁNIACZA W JEDNYM. EFEKTY, Z KTÓRYCH NIE BĘDZIESZ JUŻ CHCIAŁA ZREZYGNOWAĆ.

CO TO JEST HYDRA BOOSTER?

To wyjątkowe, głębokie i nowatorskie zrozumienie potrzeb twojej skóry. HYDRA BOOSTER to połączenie w jednym zabiegu dwóch preparatów o udowodnionym klinicznie działaniu. Pierwszy to sztandarowy produkt Filorga do mezoterapii - NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, koenzymy i minerały). Zapewnia on doskonałe nawilżenie, wygładzenie zmarszczek, ujednolicenie kolorytu. Drugi to M-HA 18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie, ujędrnienie i ochronę przed wolnymi rodnikami. Glicerol wzmacnia też i stabilizuje działanie kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekt zabiegu jest lepszy i dłużej się utrzymuje.

JAKIE REZULTATY DAJE ZABIEG?

Nowatorski zabieg HYDRA BOOSTER zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki spowodowane brakiem dostatecznej wilgoci w skórze. Działa też ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Jest to znakomity zabieg pro laktyczny, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry. Sprawdza się też, gdy skóra wymaga regeneracji i odnowy. Może być stosowany samodzielnie lub łączony z innymi terapiami estetycznymi Filorga: wypełniaczami, peelingami. Wzmacnia i wydłuża efekty innych zabiegów. Hydra Booster może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, łokcie, kolana i stopy.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Na początku wykwalifkowany i przeszkolony lekarz przeprowadza dokładny wywiad i badanie skóry. Określa jej potrzeby i miejsca aplikacji. Ustala też plan terapii. Jeśli pacjent obawia się dyskomfortu, lekarz może dodatkowo znieczulić skórę. Sam zabieg trwa zwykle ok. 20 minut. Wykwalifikowany lekarz wstrzykuje w skórę, w wybrane miejsca, preparat HYDRA BOOSTER. Po zakończonym zabiegu lekarz może delikatnie przemasować skórę.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST HYDRA BOOSTER?

Nowy zabieg HYDRA BOOSTER sprawdzi się najlepiej w wypadku osób o skórze suchej, wymagającej głębokiego nawilżenia, zwiotczałej i potrzebującej ujędrnienia. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, by go wykonać – decydująca jest kondycja, jakość i potrzeby skóry. Przeciwskazaniem dla iniekcji HYDRA BOOSTER jest ciąża, okres karmienia piersią, skłonność do tworzenia się blizn przerostowych, infekcje wirusowe i bakteryjne skóry, choroby autoimmunologiczne.

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ ZABIEG?

Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty osiągniesz wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.

CZY PO INIEKCJI HYDRA BOOSTER MOGĄ WYSTĄPIĆ SKUTKI UBOCZNE?

Badania kliniczne dowiodły, że ten innowacyjny preparat jest znakomicie tolerowany przez skórę. Jednak, jak w wypadku wszystkich zabiegów polegających na przerwaniu ciągłości naskórka, mogą wystąpić działania niepożądane. Są to głównie: ból, krwawienie, siniaczki i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia. Ustępują one zwykle od 3 do 6 dni po zabiegu. Przed iniekcją lekarz wykonujący zabieg szczegółowo omawia z pacjentem kwestie bezpieczeństwa i ewentualnych działań niepożądanych.

Gdzie: Artismedica


 
1 godz. temu