Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2501
 • produkty:4015
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28080

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
 • malinka 12/12/2019 - 8:04
  Super laserowe zabiegi
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 7/11/2019 - 9:57
  U mnie bardzo nie pasuje mi moje czoło zrewitalizowanie drobnych zmarszczek ujędrnianie skóry. Fajna sprawa odrazu człowiek czuje się lepiej.
  Odpowiedzi (0)

Endolifting Fotona 4D

Przeznaczenie:

Marki:


Efekt stosowania kosmetyków przeciwko starzeniu się skóry, o działaniu ujędrniającym czy wygładzającym zazwyczaj nie jest wystarczająco satysfakcjonujący, z kolei ingerencja chirurga plastyka niesie za sobą pewne ryzyko powikłań. Alternatywą dla obu metod mogą być zabiegi z wykorzystaniem lasera, pozwalające skutecznie odmłodzić się bez użycia skalpela. Pośród laserowych metod odmładzania, coraz więcej zwolenników zyskuje laserowy endolifting twarzy.

Czym jest endolifting? To terapia, która szybko i skutecznie pozwala na poprawę jędrności skóry oraz odmłodzenie i spłycenie zmarszczek, a także usunięcie przebarwień czy popękanych naczynek. Światło lasera jest kierowane zarówno na zewnętrzne jak i wewnętrzne warstwy skóry. Zabieg polega na działaniu promieni lasera o różnej energii fal w okolicach skóry twarzy, dekoltu, szyi, bądź ramion na różnych głębokościach skóry, powodując kurczenie się kolagenu na całej grubości tkanek. Skuteczność i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu sprawiają, że laserowy endolifting twarzy Fotona 4D staje się alternatywną z jednej strony dla kremów i preparatów, z drugiej zaś dla wszelkiego rodzaju substancji wypełniających i interwencji chirurgicznych. Zabieg nie tylko jest nieinwazyjny, ale także bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry i praktycznie bezbolesny. Warto zapisać się na zabiegi laserowe w okresie jesienno-zimowym, tak aby nie narażać wrażliwej skóry na promieniowanie UV, a co za tym idzie podrażnienia i przebarwienia.
Jeden laser na wszystkie problemy? Laser Fotona 4D nie bez powodu jest obecnie najnowocześniejszym laserem medycznym. Nie ogranicza się bowiem tylko do leczenia problemów estetycznych jak zmarszczki czy bruzdy, ale ma także bardzo bogate działanie niwelujące, a nawet usuwające takie problemy jak: trądzik i blizny potrądzikowe, rumień, brodawki, grzybica paznokci, żylaki i hemoroidy, chrapanie, problemy intymne, pęknięte naczynka. Listę certyfikowanych gabinetów w całej Polsce, wykorzystujących urządzenia BTL Estetyka można znaleźć na: www.btlestetyka.pl


 
2 godz. temu