Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2453
  • produkty:3973
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1135
  • komentarze:26692

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

Diamentowa odbudowa New Hair System Artego

Przeznaczenie:

Marka:


Zabieg diamentowej odbudowy został stworzony z myślą o włosach, które potrzebują gruntownej regeneracji. Już po pierwszej wizycie w salonie widać różnicę, a po serii 4 zabiegów włosy będą lśniące, miękkie i pełne objętości.
Wyjątkowe połączenie składników aktywnych 
W formułach produktów jest kwas hialuronowy, który przenika w głąb łusek włosa, nawilżając je i odbudowując. Kawior pobudza produkcję kolagenu i keratyny, dwóch podstawowych białek, które utrzymują nawilżenie i blask włosów. Do tego porządna dawka witaminy E i aminokwasów, aby zapobiec blaknięciu koloru i dodać włosom jeszcze więcej blasku, a także witamina PP o właściwościach odbudowujących i odżywczych. Plus glicerynowe ekstrakty z granatu, bogate w substancje przeciwutleniające, żeby włosy były dobrze nawilżone i chronione podczas prostowania. Efekt jest natychmiastowy. Włosy są zregenerowane, mają więcej objętości i łatwo się układają.
Jak wygląda zabieg?
Zaczyna się od umycia włosów szamponem oczyszczającym. To ważny etap, który oczyszcza włosy ze wszystkich nałożonych na nie wcześniej preparatów (olejków, odżywek, suchego szamponu itp.) i otwiera łuski włosowe. Następny krok to nałożenie na włosy specjalnej mieszanki: diamentowego wypełniacza połączonego z eliksirem. Potem kwadrans podgrzewania i włosy są ponownie myte, a potem stylizowane za pomocą prostownicy. Aby uzyskać takie rezultaty, marka Artego zaleca przeprowadzenie serii 4 zabiegów. Po pierwszym, wstępnym zabiegu następny powinnaś zrobić po tygodniu. Przerwa między kolejnymi nie powinna przekroczyć 15 dni.
Efekty zabiegu można podtrzymać, stosując produkty Artego do pielęgnacji domowej (szampon, odżywka i maska, fluid termoochronny).


 
14 godz. temu