Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1445
  • produkty:3146
  • zabiegi:138
  • firmy:106
  • porady ekspertów:672
  • komentarze:8164

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

COSMELAN®: SKUTECZNA BROŃ W WALCE Z PRZEBARWIENIAMI

Przeznaczenie:


Cosmelan® to zabieg będący efektem wieloletnich badań w dziedzinie hiperpigmentacji, szczególnie polecany na przebarwienia o podłożu hormonalnym (malesma), małe i specyficzne plamy oraz przebarwienia pozapalne. Specjalista przeprowadzający zabieg indywidualnie dopasowuje jego przebieg do potrzeb oraz fototypu każdego pacjenta.

Cosmelan® to silnie działający, ale też bardzo skuteczny zabieg pozwalający pozbyć się przebarwień o różnej etiologii oraz miejscu pojawienia się.

Działanie: Podczas zabiegu kosmetolog nakłada na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę maseczkę w jasnobrązowym kolorze. Z tą maseczką na skórze pacjent udaje się do domu i po określonym przez specjalistę czasie (od 3 do 7 godzin) usuwa ją pod bieżącą wodą. Przez następnych kilka miesięcy zaleca się stosowanie specjalnej pielęgnacji oraz ochronę skóry wyłącznie bardzo wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi SPF50 lub SPF50+.

Efekty: Cosmelan® to najskuteczniejsza dostępna terapia na przebarwienia skóry o podłożu hormonalnym. Dodatkowo przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej: reguluje wydzielanie łoju oraz zmniejsza widoczność porów. Działa również odmładzająco poprzez stymulację produkcji kolagenu.

Czas trwania zabiegu: 20 minut.
Cena: 1250 zł.
Krem Cosmelan do stosowania w domu: 590 zł.

Gdzie: Klinika Urody Sharley


 
18 godz. temu