Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2547
 • produkty:4045
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28677

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (3)
 • Ewelina27
  Ewelina27 23/12/2018 - 22:50
  Nie lubię samoopalaczy wolę naturalne opalanie. Poza tym chyba trzeba jeszcze umieć się wysmarowac. Kiedyś również próbowałam to miałam takie żółte plamy
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 23/12/2018 - 19:57
  Boje się samoopalaczy. Koedys się wysmarowałam i byłam cała żółta
  Odpowiedzi (0)
 • Stefania Ruszczak 3/10/2018 - 10:55
  Kosmetyk samoopalający nadaje skórze kolor brązu efekt zadawalajacy
  Odpowiedzi (0)
 • kajablue 27/09/2018 - 21:39
  Pamiętajcie o peelingu. Koniecznie przed nałożeniem lotionu. A on wtedy zdziała cuda. Przyjemnie pachnie. Szybko opala. Nie brudzi ubrań.
  Odpowiedzi (0)
 • Edyta Pohl
  Edyta Pohl 23/09/2018 - 21:35
  Z reguły nie lubię samoopalaczy ze względu na mało przyjemny zapach , w tym przypadku spotkała mnie zupełna odwrotność bo lotion pachnie miło i tak jakby kawowo :) Opalenizna jest bardzo równomierna i ma bardzo ładny naturalny złocisty kolor . Jestem na tak ! To jest mój ulubiony samoopalający kosmetyk , polecam w 100 % .
  Odpowiedzi (0)

VITA LIBERATA, Ten Minutes Tan, Lotion Samoopalający

Przeznaczenie:

Marka:


Ten Minute Tan to samoopalający lotion, który pozwala uzyskać opaleniznę w błyskawicznym czasie - można go zmyć już po 10 minutch po aplikacji.
Aktywne składniki nadają perfekcyjną złotą opaleniznę już po 4- 6 godzinach, bez ryzyka ubrudzenia ubrań. Unikalne składniki opóźniające proces starzenia się skóry jak Matrixyl 3000 Peptide kompleks, kwasy tłuszczowe, ekstrakt z dziekiej róży, witamina C z kwiatów pomarańczy wygładzają, nawilżają i rozświetlają skórę oraz stymulują produkcje kolagenu. Technologia Odour Remove gwarantuje brak nieprzyjemnego zapachu.
Jak używać? Produkt należy nakładać na suchą i złuszczoną skórę.
Można używać specjalnej rękawicy do aplikacji, w przypadku nakładania preparatu dlońmi - należy je ummyć bezpośrednio po aplikacji.
Produkt należy pozostawić na skórze przez min. 10 minut (lub więcej, w zależności od intensywności pożądanego efektu).
Następnie należy spłukać wodą. Opalenizna będzie się rozwijała w ciągu 4-6 godzin.

Cena: 179 zł/150 ml.


Ocena redakcji BeautyTester:

4/5
Pierwszy kontakt z produktem to raczej niemiłe zaskoczenie. Konsystencja gęstej, brązowej pasty o bardzo niemiłym zapachu (intensywny zapach samoopalacza). Postanowiłam jednak dać mu szansę kiedy doczytałam, że produkt zmywa się po 10 minutach oraz, że nadaje się również do twarzy. Ponieważ mam tłustą skórę, wszystkie samoopalacze z jakiegoś powodu wywołują u mnie wypryski. Nałożyłam tą "pastę" na twarz, szyję i dekolt i zmyłam porządnie po 10 minutach (pozbywając się również zapachu). Jak twierdzi producent, kolor rozwija się w ciągu kolejnych kilku godzin. Następnego dnia zauważyłam, że rzeczywiście mam niezbyt mocną ale jednak widoczną, zdrową, opaleniznę, bez smug. A co najważniejsze preparat nie spowodował żadnych dodatkowych wyprysków. Po początkowej niechęci nie zostało ani śladu.
 
1 godz. temu