Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2542
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28641

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

SVR TOPIALYSE CRÈME Krem nawilżający, pielęgnujący suchą skórę

Przeznaczenie:

Marka:


SVR Topialyse Krem to produkt stworzony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej. Wyselekcjonowane, w 100% bezpieczne składniki odżywczo-nawilżające sprawiają, że jest on dedykowany dla całej rodziny – od 1 dnia życia.

Działa dwupoziomowo: z jednej strony nawilża, odżywia i zapobiega przesuszaniu, z drugiej – koi i łagodzi podrażnienia i świąd skóry.  Zawiera 2% Niacynamid, który zapewnia właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i kojące. Poprzez syntezę ceramidów oraz zmniejszenie utraty wody, nawilża i odbudowuje skórę; olej bawełniany, będący bogatym źródłem kwasów omega 3,6,9, który skutecznie regeneruje, nawilża, odnawia i przywraca równowagę suchej skórze;  olej kokosowy z  kwasami omega 6 i 9, regeneruje i nawilża, a masło Babassu zapewnia przyjemne i długotrwałe uczucie komfortu po aplikacji produktu. Cukry hydrofilowe nawilżają skórę.

SUPER WŁAŚCIWOŚCI!

27% składników aktywnych

Zapewnia nawilżenie do 48 godzin oraz zapobiega wysuszeniu skóry

Topialyse crème posiada doskonałe właściwości kosmetyczne – lekka, nieklejąca konsystencja szybko się wchłania, a dodatek delikatnego niealergizującego zapachu sprawia, że stosowanie tego kremu jest czystą przyjemnością.

SVR Topialyse Krem to produkt o bardzo wysokiej tolerancji. Nie zawiera silikonów, konserwantów, BHT, EDTA, parabenów i barwników. Jest produktem hipoalergicznym, o fizjologicznym pH. Jego skuteczność i bezpieczeństwo została potwierdzona w badaniach przeprowadzonych pod kontrolą dermatologów i pediatrów.

-40% uczucia ściągnięcia przez 48h po aplikacji

-65% uczucia swędzenia

-64% uczucia dyskomfortu

100% intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry

90% jest miękka już od pierwszej aplikacji

Cena: 47 zł/Pojemność: 200 ml
Cena: 69 zł/Pojemność: 400 ml


 
1 godz. temu