Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1962
  • produkty:3505
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:877
  • komentarze:17775

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (5)

SORAYA, ANTI-AGEING, Mleczko do ciała

Przeznaczenie:


W linii znajdziesz cztery produkty odpowiadające typowym dla wieku problemom skóry ciała:

MLECZKO DO CIAŁA 40+ HIALURONOWE WYGŁADZENIE 

MLECZKO DO CIAŁA 50+  KOLAGENOWY LIFTING

MLECZKO DO CIAŁA 60+ DIAMENTOWA ODBUDOWA

MLECZKO DO CIAŁA 70+  CERAMIDOWA REGENERACJA 

Formuły produktów zostały oparte na dobranych do wieku składnikach aktywnych o określonej intensywności działania. Zapewniają kompleksową pielęgnację ciała z dodatkowym działaniem anti-ageing.

Głównym składnikiem zawartym w każdym z  produktów jest

Deep Moist 6x – precyzyjnie nawilża, wnika w głąb skóry, dzięki czemu działa do jej szóstej warstwy. Wiąże cząsteczki wody w naskórku, zwiększając nawilżenie aż do 24 godzin.

Składnik w każdym przypadku jest uzupełniony o dodatkowe formuły:

40+ - Microspheric & Hydra Hialuron – mikrosfery kwasu hialuronowego, które wnikają w naskórek, absorbują wodę i pęcznieją. Hydra Hialuron działa powierzchniowo, utrzymując optymalne nawilżenie skóry. Dzięki temu w efektywny sposób zwiększają napięcie i wygładzają skórę.

50+ - Bio + Microspheric Kolagen – mikrosfery kolagenowe wnikają w naskórek, absorbują wodę i pęcznieją. Biokolagen pochodzenia naturalnego zabezpiecza skórę na zewnątrz. Takie połączenie składników doskonale wygładza skórę, zapewniając jej jędrność i sprężystość.

60+ - Retinol – stymuluje wzrost i funkcjonowanie nowych komórek skóry, jednocześnie przyspiesza procesy, w których „stare” komórki są usuwane z powierzchni naskórka. 

Diamentowy pył – szlachetny składnik poprawiający wygląd skóry

70+ - Koncentrat ceramidowy – 3 rodzaje biozgodnych ceramidów, które naturalnie wbudowują się w skórę, dzięki czemu efektywnie ja wzmacniają i regenerują.

Cena: 14,99 ml/400 ml.


 
2 min. temu