Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1893
  • produkty:3422
  • zabiegi:146
  • firmy:108
  • porady ekspertów:809
  • komentarze:13456

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

RAU Couperose Serum 50 ml - dla skóry naczynkowej, z trądzikiem różowatym i "pajączkami"

Przeznaczenie:

Marka:


RAU Couperose Serum przeznaczone jest do specyficznych potrzeb skóry problemowej. Szereg bardzo skutecznych i wyjątkowych składników sprawia, że jest ono doskonałym produktem do skóry z trądzikem różowatym.

Pantenol, bisabolol, rumianek i nagietek łagodzą skórę zaś składniki aktywne, jak ekstrakt z kasztanowca, mają pozytywny wpływ na naczynia krwionośne i regulację przepływu krwi w skórze. Dzięki właściwościom stabilizującym ekstrakt z kasztanowca ma nie tylko pozytywny wpływ na naczynka, ale także na mikrokrążenie, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu zaczerwienienia. Kwas hialuronowy i ksantan zapewniają niezbędną porcję nawilżenia.

Wskazówka dla skór z trądzikiem różowatym: Unikaj wszystkiego, co pobudza krążenie krwi w skórze: sauny, przedłużonej ekspozycji na słońce, solarium, ostrych przypraw, nadmiaru kawy i alkoholu, bardzo gorących napojów, stresu, ekstremalnych wahań temperatury. Traktuj skórę bardzo delikatnie unikając energicznego pocierania, naciągania czy masowania. W kosmetykach bezwzględnie unikaj składników zatykających skórę takich jak oleje mineralne, woski mineralne lub silikony.

Stosowanie: Nanieść serum na oczyszczoną skórę twarzy, pozwolić mu się wchłonąć a następnie nałożyć preparat do codziennej pielęgnacji.

Cena: 129 zł/50 ml


 
1 godz. temu