Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2630
 • produkty:4102
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1164
 • komentarze:30847

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • Kasia 12/10/2016 - 16:01
  Testowałam emulsję ochronną dla niemowląt i dzieci SPF 50 firmy Pharmaceris S. Opakowanie nie wyróżnia się niczym szczególnym, wygląda jak aluminiowy dezodorant w sprayu. Gramatura produktu to 150 ml. co spokojnie wystarczyło na tydzień rodzinnego plażowania. Wielka gwiazdkę przyznaję za świetną formę dozowania produktu. Spray działał bez zarzutu, ładnie rozpylał produkt na skórze, nie zapychał się i nie zatykał. Po aplikacji produktu głowica atomizera pozostawała praktycznie sucha. Nie ukrywam, że dla dzieciaków forma aplikacji produktu też była wielką frajdą. Moje maluchy chętnie nadstawiały buzię i ramiona i cieszyły się gdy mleczna mgiełka dotykała ich skóry. Balsam nie ma styczności z powietrzem, brudnymi rekami itp. co dla mnie jest gwarancją jego świeżości. Jestem pewna, że to co zostało jeszcze w opakowaniu, uda się nam zużyć na początku przyszłego sezonu. Balsam ma lekką konsystencję i wchłania się znakomicie. Pod tym katem wygrywa z ciężkimi i klejącymi kremami. Ładnie i błyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny filtr. Zapachu praktycznie nie wyczułam, może jakąś pudrową nutę. Po kontakcie posmarowanej balsamem skóry z piaskiem, bardzo nieliczna część ziarenek przyczepia się do ciała. Przy dzieciaczkach to duży plus, bo maluchy nie lubią być oblepione piaskiem. I najważniejsze: działanie. Emulsji używaliśmy podczas wrześniowego pobytu w Chorwacji. Słońce nie było zbyt intensywne, ale dzieci praktycznie ciągle pozostawały w zasięgu promieni słonecznych. Produkt aplikowałam na skórę co ok 3 godziny, czyli rzadziej, niż zalecane, co 2 godziny. Dzieci intensywnie się kąpały i tarzały w piasku. Na ich skórze nie było żadnych zaczerwienień od słońca:) Opaliły się, owszem, ale zdrowo i delikatnie. Skóra, zwłaszcza rocznej córki jest naprawdę delikatna a mimo to nic a nic się nie "przypiekła". Dla mnie taki efekt działania jest w pełni zadowalający. Dodatkowy plus za wodoodporność! Cena też jest do zaakceptowania (ok 40 zł). Z czystym sumieniem daję 5 gwiazdek.
  Odpowiedzi (0)

PHARMACERIS EMULSJA OCHRONNA DLA NIEMOWLĄT I DZIECI na słońce SPF 50 SPRAY Z MULTIPOZYCYJNĄ APLIKACJĄ 360°

Przeznaczenie:

Marka:


WSKAZANIA:
Emulsja w spray’u polecana w celu zapewnienia wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UVA i UVB delikatnej i wrażliwej skóry ciała dzieci i niemowląt powyżej 6. Miesiąca życia. Multipozycyjna aplikacja 360° zapewnia wygodę i szybkość w stosowaniu, dopasowując się do aktywnego i ruchliwego okresu rozwojowego dzieci.
DZIAŁANIE:
Wodoodporna emulsja ochronna w wygodnej multipozycyjnej formie aplikacji to idealne rozwiązanie dla zachowania skutecznej ochrony przeciwsłonecznej dla delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Preparat na bazie fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o mechanizmie anty-UV, absorbującym promienie słoneczne, zapewnia wysoki stopień ochrony przed silnym nasłonecznieniem i jego niekorzystnymi skutkami. Obniża ryzyko powstawania uszkodzeń i poparzeń słonecznych. Formułę uzupełnia witamina E o silnym działaniu neutralizującym wolne rodniki, odpowiedzialne za reakcje fotouczulające. Wzmacnia barierę lipidową skóry, nawilżając i odżywiając naskórek. Emulsja likwiduje szorstkość skóry, pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku. Nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy.


HIPOALERGICZNY
WODOODPORNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚC
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE

 

Cena: 45,90 zł/150 ml


 
3 godz. temu