Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

NUXE, Aquabella® Upiększający Tonik-Esencja

Przeznaczenie:


NUXE - Aquabella® Upiększający Tonik- Esencja

Skoncentrowana, odświeżająca dawka, który otula skórę nawilżającym płaszczem dzięki lilii wodnej z Madagaskaru i kwasowi hialuronowemu naturalnego pochodzenia. Delikatna formuła zapewnia uczucie komfortu i pozostawia skórę delikatniejszą (według 100% kobiet).

Wyjątkowy Naturalny Kompleks Wygładzający widocznie upiększa skórę i poprawia jej stan: po 28 dniach, powierzchnia skóry jest wygładzona (wg 80% kobiet), a pory zwężone.

Aplikacja codziennie rano i/lub wieczorem. Nanieś niewielką ilość Esencji na zagłębienie dłoni i wmasuj produkt w skórę twarzy i szyi, omijając okolicę oczu.

„Naturalny Kompleks Wygładzający”:perfekcyjna synergia trzech botanicznych składników aktywnych.

Cukry owsiane - NUXE wyselekcjonował oczyszczoną frakcję naturalnych polisacharydów otrzymywanychz ziaren owsa. Dzięki ich konfiguracji orazdużej wadze cząsteczkowej, cukry owsianetworzą biologiczny film na powierzchni skóry, który perfekcyjnie przystosowuje się do nierówności na jej powierzchni, dając efekt wygładzenia.

Ekstrakt z zielonej soczewicy jest oligosacharydową frakcją, która pomagaograniczać wydzielanie sebum, zwężapory i poprawia jakość powierzchni skóry.

Ekstrakt z nasturcji wyekstrahowany z nadziemnych partii Nasturcji, ten składnik aktywny jest bogaty w cukry (arabinogalaktan) zdolne do przywracania blasku skóry przez zwiększanie dopływu tlenu do komórek.

Cena: 65 zł/ 200 ml


 
11 godz. temu