Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

NUXE, Aquabella®  Upiększająca Emulsja Nawilżająca

Przeznaczenie:

Marka:


Emulsja nawilża głębokie warstwy skóry, dzięki zawartości ekstraktu z białej lilii i kwasowi hialuronowemu. Zwartość pudru z krzemionki pomaga matowić przetłuszczające się partie skóry.

Natural Blur Complex działa upiększająco na skórę twarzy, co potwierdzają badania: skóra jest wygładzona (+42,9%), jej powierzchnia jest oczyszczona (+ 26,3%) a blask wydobyty (44,7%).

Już po pierwszej aplikacji, skóra mieszana zostaje nawilżona (wg 90%) i zmatowiona (wg 85%)(4).

Do codziennej aplikacji rano i/lub wieczorem na skórę twarzy i szyi po użyciu Esencji Nawilżającej.

„Naturalny Kompleks Wygładzający”:perfekcyjna synergia trzech botanicznych składników aktywnych:

Cukry owsiane - NUXE wyselekcjonował oczyszczoną frakcję naturalnych polisacharydów otrzymywanychz ziaren owsa. Dzięki ich konfiguracji orazdużej wadze cząsteczkowej, cukry owsianetworzą biologiczny film na powierzchni skóry, który perfekcyjnie przystosowuje się do nierówności na jej powierzchni, dając efekt wygładzenia.

Ekstrakt z zielonej soczewicy jest oligosacharydową frakcją, która pomagaograniczać wydzielanie sebum, zwężapory i poprawia jakość powierzchni skóry.

Ekstrakt z nasturcji wyekstrahowany z nadziemnych partii Nasturcji, ten składnik aktywny jest bogaty w cukry (arabinogalaktan) zdolne do przywracania blasku skóry przez zwiększanie dopływu tlenu do komórek.

Cena: 105 zł/50 ml


 
5 godz. temu