Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2543
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28641

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • kajablue 27/09/2018 - 20:11
  Doskonały. Jak wszystko od NUXE, Piękne wygładzenie. Produkt bardzo delikatny jednocześnie,
  Odpowiedzi (0)

NUXE Aquabella® Mikro - złuszczający peeling do twarzy

Przeznaczenie:

Marka:


Aquabella® Mikro - złuszczający peeling do twarzy
Dzień po dniu ten krystaliczny żel zapewnia dogłębne oczyszczające działanie bez wysuszania skóry,usuwające nadmiar sebum dzięki głównym składnikomaktywnym - białej lilii i wyjątkowemu Naturalnemu Kompleksowi Wygładzającemu. Jego formuła zostaławzbogacona o naturalne niebieskie mikrogranulkidelikatnie wygładzające nierówności skóry.

Natychmiast kobiety czują, że ich skóra jest świeższa(90% kobiet).
Po 28 dniach, skóra jest oczyszczona (stwierdzone przez 95% kobiet) .

Codziennie rano i wieczorem, rozprowadź żel palcami na zwilżonej skórze twarzy (omijając okolice oczu). Następnie spłucz wodą.

„Naturalny Kompleks Wygładzający”:perfekcyjna synergia trzech botanicznych składników aktywnych:

Cukry owsiane - NUXE wyselekcjonował oczyszczoną frakcję naturalnych polisacharydów otrzymywanychz ziaren owsa. Dzięki ich konfiguracji orazdużej wadze cząsteczkowej, cukry owsianetworzą biologiczny film na powierzchni skóry, który perfekcyjnie przystosowuje się do nierówności na jej powierzchni, dając efekt wygładzenia.

Ekstrakt z zielonej soczewicy jest oligosacharydową frakcją, która pomagaograniczać wydzielanie sebum, zwężapory i poprawia jakość powierzchni skóry.

Ekstrakt z nasturcji wyekstrahowany z nadziemnych partii Nasturcji, ten składnik aktywny jest bogaty w cukry (arabinogalaktan) zdolne do przywracania blasku skóry przez zwiększanie dopływu tlenu do komórek.

Cena: 57 zł/ 150 ml


 
5 godz. temu