Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2558
 • produkty:4060
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1163
 • komentarze:28872

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

4/5 (2)
 • iwonka.bloguje 17/03/2020 - 17:50
  W moim pierwszym odczuciu zapach jest typowo kwiatowy. Nie mamy tutaj jednak słodyczy czy lekkości, ale spore dawki cytryny. Zazwyczaj nie potrafię dobrać kwiatów do ich zapachu, ale jaśmin rzeczywiście wybija się na pierwszy plan. Gdzieś w tle przejawia się nutka goryczki, która w moim mniemaniu jest plusem - nadaje tajemniczości i charakteru. Pod samiuteńki koniec wyczuwam elegancję i radosne 'ciepło'. Być może to za sprawą bursztynu, gdyż podobnie działa on na mnie nawet wtedy, gdy widzę go choćby na zdjęciu. Trwałość uważam za w pełni mnie satysfakcjonującą. Z początku mocno go wyczuwam, potem staje się niejako częścią mnie i go nie dostrzegam. Wieczorem zdejmując ubranie znowu mi o sobie przypomina.
  Odpowiedzi (0)
 • agga99
  agga99 7/08/2019 - 12:24
  Dostałam NOU, Woda perfumowana NOU Jasmin do przetestowania.Buteleczka prosta,ale ładnie odnalazła się i wkomponowała w kolekcję moich perfum.Pierwsze wrażenie-to nie mój zapach,ale...po dłuższej chwili stwierdziłam ,że dam mu szanse.Nuta zapachowa początkowo owocowa,delikatnie z czasem przechodząca w kwiatową(jaśminową). Jestem miłośniczką cięższych,niszowych zapachów szczególnie na wieczór,a ten zapach zalicza się do lekkich,rześkich takich na dzień.Jest bardzo kobiecy i intrygujący podoba się innym osobom.Na pewno będę do niego wracać bo ma w sobie coś intrygującego.Cena bardzo korzystna.Trwałość średnia.
  Odpowiedzi (0)

NOU, Woda perfumowana NOU Jasmin

Marka:


U bramy ogrodu czujesz świeżą cytrynę i słodką brzoskwinię, robisz krok naprzód i rozpoznajesz, że rozpieszcza cię kwiat neroli. A gdy zapragniesz przysiąść na ławeczce, by upajać się pięknem otaczającego cię widoku, twoje zmysły pobudzą intensywne zapachy jaśminu, kwiatu pomarańczy i wiciokrzewu. Na końcu ogrodowej alei, tam gdzie możesz już odetchnąć,  wyczujesz jeszcze piżmo i słoneczny bursztyn. 

NUTY ZAPACHOWE:

nuta głowy: cytryna, brzoskwinia, kwiaty neroli

nuta serca: jaśmin, kwiat pomarańczy, wiciokrzew

nuta bazy: piżmo, bursztyn słoneczny

Cena: 69 zł/50 ml


 
11 godz. temu