Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2543
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28647

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

2/5 (1)
 • vanillacocco
  vanillacocco 19/12/2018 - 15:07
  Przekraczając 30 zaczęłam stosować kremy przeciwzmarszczkowe jednak ten krem nie spełnił moich oczekiwań, lekko nawilża, nie modeluje owalu twarzy ani nie redukuje nawet najmniejszych zmarszczek
  Odpowiedzi (0)

NIVEA Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe Cellular Anti-Age

Przeznaczenie:

Marka:


Dzięki innowacyjnej formule z Kwasem Hialuronowym, BoosteremKolagenui Kreatyną nowe Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe NIVEA z serii Cellular Anti-Age stymulują odnowę komórek skóry jak nigdy dotąd. Z każdym naciśnięciem dyspensera perły zamieniają się w świeżo aktywowane jedwabisteserum dla bardziej jędrnej i młodziej wyglądającej skóry!

Cera kobiet w zależności od wieku i trybu życia ma różne potrzeby. Na co dzień doświadczamy rozmaitych emocji takich jak radość, śmiech, zdumienie. Chcemy cieszyć się pełnią życia i -niezależnie od wieku - nie myśleć o zmarszczkach i utracie jędrności skóry.

NIVEA wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet stale pracuje nad nowymi formułami i kontynuuje badania nad istniejącymi już kosmetykami, udoskonalając je. Efektem tych działań jest nowe serum Cellular Anti-Age w postaci innowacyjnychWypełniających Pereł Przeciwzmarszkowych od NVEA na dzień i na noc.

Aktywizacja procesów nawilżania skóry

Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age z najwyższą dawką Kwasu Hialuronowego stymulują komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu,serum zapewnia uczucie liftingu, a przede wszystkim redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne. W rezultacie cera zyskuje dużo młodszy wygląd, odzyskuje blask i aksamitną gładkość i jędrność.

“Wiele kremów przeciwzmarszczkowych zapewnia skórze natychmiastowy, widoczny efekt. Ich działanie często jest jednak powierzchowne i krótkotrwałe”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age od NIVEA działają długofalowo i wspomagają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Stymulują komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu”, dodaje. Dobitnie pokazały to testy na modelu skóry in vitro. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, następnie porównano zpróbką bez udziału tego składnika. Skóra została pobudzona do pracy - w końcu kwas hialuronowy wytwarzany przez własną skórę jest najbardziej skuteczny!

Serum uzupełnia linię Cellular Anti-Age – krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy. 

Innowacyjna formułaWypełniających Pereł Przeciwzmarszczkowych na dzień i na noc zawiera Booster Kolagenu, Kreatynę i najwyższe stężenie Kwasu Hialuronowego.

 • Zwiększa gęstość skóry
 • Modeluje owal twarzy
 • Zapewnia uczucie liftingu skóry
 • Redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne

Cena: 57,99 zł


 
4 godz. temu