Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1893
  • produkty:3422
  • zabiegi:146
  • firmy:108
  • porady ekspertów:809
  • komentarze:13455

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

NIVEA Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe Cellular Anti-Age

Przeznaczenie:

Marka:


Dzięki innowacyjnej formule z Kwasem Hialuronowym, BoosteremKolagenui Kreatyną nowe Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe NIVEA z serii Cellular Anti-Age stymulują odnowę komórek skóry jak nigdy dotąd. Z każdym naciśnięciem dyspensera perły zamieniają się w świeżo aktywowane jedwabisteserum dla bardziej jędrnej i młodziej wyglądającej skóry!

Cera kobiet w zależności od wieku i trybu życia ma różne potrzeby. Na co dzień doświadczamy rozmaitych emocji takich jak radość, śmiech, zdumienie. Chcemy cieszyć się pełnią życia i -niezależnie od wieku - nie myśleć o zmarszczkach i utracie jędrności skóry.

NIVEA wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet stale pracuje nad nowymi formułami i kontynuuje badania nad istniejącymi już kosmetykami, udoskonalając je. Efektem tych działań jest nowe serum Cellular Anti-Age w postaci innowacyjnychWypełniających Pereł Przeciwzmarszkowych od NVEA na dzień i na noc.

Aktywizacja procesów nawilżania skóry

Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age z najwyższą dawką Kwasu Hialuronowego stymulują komórki skóry do produkcji naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego. Dzięki temu,serum zapewnia uczucie liftingu, a przede wszystkim redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne. W rezultacie cera zyskuje dużo młodszy wygląd, odzyskuje blask i aksamitną gładkość i jędrność.

“Wiele kremów przeciwzmarszczkowych zapewnia skórze natychmiastowy, widoczny efekt. Ich działanie często jest jednak powierzchowne i krótkotrwałe”, mówi dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Wypełniające Perły Przeciwzmarszkowe Cellular Anti-Age od NIVEA działają długofalowo i wspomagają naturalne procesy regeneracyjne skóry. Stymulują komórki do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu”, dodaje. Dobitnie pokazały to testy na modelu skóry in vitro. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, następnie porównano zpróbką bez udziału tego składnika. Skóra została pobudzona do pracy - w końcu kwas hialuronowy wytwarzany przez własną skórę jest najbardziej skuteczny!

Serum uzupełnia linię Cellular Anti-Age – krem na dzień i na noc oraz krem pod oczy. 

Innowacyjna formułaWypełniających Pereł Przeciwzmarszczkowych na dzień i na noc zawiera Booster Kolagenu, Kreatynę i najwyższe stężenie Kwasu Hialuronowego.

  • Zwiększa gęstość skóry
  • Modeluje owal twarzy
  • Zapewnia uczucie liftingu skóry
  • Redukuje zmarszczki i drobne linie mimiczne

Cena: 57,99 zł


 
4 godz. temu