Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2147
 • produkty:3647
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:976
 • komentarze:19657

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • madzik04-80
  madzik04-80 6/09/2018 - 20:32
  Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.Skóra staje się matowa i nawilżona.Nie błyszczy się.Wyrównuje koloryt skóry i zmiesza widoczność niedoskonałości.Doskonale nadaje się pod makijaż.Nie roluje się i nie uwidacznia zmarszczek.Pozostawia pudrowe wykończenie.
  Odpowiedzi (0)

LIRENE City Protect, Krem detoksykujący matowienie + nawilżenie na dzień - cera mieszana i tłusta.

Przeznaczenie:

Marka:


Krem detoksykujący matowienie + nawilżenie na dzień - cera mieszana i tłusta

DETOX I ZMATOWIENIE.

Aktywny węgiel torfowy pochłania toksyny oraz eliminuje zanieczyszczenia, które gromadząc się na skórze, zatykają pory. Mikrogąbeczki matujące, o specjalistycznej teksturze, mają zdolność do absorbowania nadmiaru sebum, pozostawiając przyjemne pudrowe wykończenie. Skóra staje się świeża, gładka i długotrwale matowa, a pory mniej widoczne.

ŁAGODZENIE I NAWILŻENIE.

Bogaty we flawonoidy ekstrakt z liści mięty przynosi ukojenie podrażnień i uwalnia od stresu oksydacyjnego, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz nawadniający kompleks AsianHydral silnie i długotrwale nawilżają skórę oraz zabezpieczają ją przed nadmierną utratą wody (TEWL). Skóra odzyskuje elastyczność i jędrność.
OCHRONA PRZED WOLNYMI RODNIKAMI. 

Witamina E z łatwością wbudowuje się w naskórek, skutecznie wychwytując i neutralizując wolne rodniki niszczące strukturę komórek skóry. Chroni ich prawidłową strukturę oraz DNA jądra komórkowego, przez co istotnie wpływa na spowolnienie procesów starzenia. Skóra odzyskuje piękny, młody i zadbany wygląd.

Cena: 24,49 zł/  50 ml


 
2 godz. temu