Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19658

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

L'BIOTICA, Active Lash Serum do rzęs

Przeznaczenie:

Marka:


ACTIVE LASH. Serum L’biotica PROFESSIONAL THERAPY skutecznie pobudza wzrost rzęs, odżywia je, sprawia, że stają się długie, gęste i wzmocnione. Wystarczy systematyczna aplikacja, raz dziennie, wieczorem. Serum nakładamy na czystą i suchą skórę powiek, u nasady górnych i dolnych rzęs, ewentualnie również na brwi, które pod wpływem działania kosmetyku, stają się bardziej wyraziste. Efekty zobaczysz już po ok. 30 dniach regularnego stosowania.

Główny składnik serum, bimatoprost, to bezpieczna substancja aktywna, odpowiedzialna m.in. za fazę cyklu wzrostu włosa. Bimatoprost jest powszechnie wykorzystywany w odżywkach do rzęs – dzięki niemu te szybciej rosną, stają się grubsze, ciemniejsze i bardziej gęste.

Działanie odżywki ACTIVE LASH  można podsumować w trzech punktach:

1. Długie, gęste i mocne rzęsy

2. Zregenerowane i odżywione brwi

3. Pierwsze efekty już po 4–5 tygodniach

W serum, oprócz bimatoprostu, wykorzystano trzy substancje aktywne:

1. Keratynę – dodatkowo wzmacnia rzęsy, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość.

2. Panthenol – wpływa na regenerację i odżywienie struktury włosa.

3. Argininę – pobudza rzęsy do naturalnego wzrostu.

Łatwa aplikacja, elegancki wygląd

Pędzelek typu eye-liner, z naturalnego włosia, ułatwia precyzyjną aplikację serum ACTIVE LASH u nasady rzęs oraz na brwiach. Serum ma eleganckie opakowanie, więc sięganie po nie co wieczór to nie tylko skuteczna pielęgnacja, ale również „czysta przyjemność” dla oka. Kosmetyk nie wywołuje alergii, jest wygodny w zastosowaniu i przede wszystkim skuteczny. Wykorzystaj czas, który został do wakacji i zachwycaj świeżym, minimalistycznym wyglądem. Dzięki wyrazistej oprawie oko wyda się większe, a spojrzenie bardziej zalotne. Naturalnie gęste, długie „wachlarze”  dodają uroku i idealnie wpisują się w gorący trend lata 2018.

Cena: 45 zł


 
8 godz. temu