Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1894
  • produkty:3425
  • zabiegi:146
  • firmy:108
  • porady ekspertów:811
  • komentarze:13541

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

4.7/5 (6)

JOANNA, Sensual, Plastry do depilacji twarzy i ciała.

Przeznaczenie:

Marka:


JOANNA Sensual, Plastry do depilacji Twarzy. 16 pojedynczych plastrów do twarzy lub 12 pojedynczych plastrów do ciała +tubka z oliwką łagodzącą podrażnienia.

NOWA, ULEPSZONA FORMUŁA, 33% więcej plastrów, 40% więcej wosku.

Elastyczna formuła plastrów sprawia, że doskonale dopasowują się one do kształtu ciała, czyniąc depilację jeszcze skuteczniejszą. Wystarczy dokładnie oczyścić skórę, nałożyć ogrzany w dłoniach plaster przyklejając go wraz z kierunkiem wzrostu włosów, a następnie energicznie oderwać w kierunku przeciwnym. I już! Zawarta w kosmetyku gama specjalnie dobranych składników gwarantuje bezpieczeństwo, komfort i skuteczność. Reszki wosku możemy usunąć dołączoną do opakowania łagodzącą oliwką niwelującą podrażnienia, zapewniają długotrwały efekt gładkiej i delikatnej skóry.

Cena: 8 zł/1 opakowanie plastrów do twarzy

Cena: 10 zł/1 opakowanie plastrów do ciała


Ocena redakcji BeautyTester:

4/5
Super rozwiązanie jeśli chcemy usunąć włosy na twarzy lub depilujemy niewielkie powierzchnie. Bardzo dobrze sprawdzi się również na wakacjach. Wypróbowałyśmy je przy depilacji pach i byłyśmy mile zaskoczone jak dobrze radzi sobie nawet z mocnymi włosami. Dołączenie do opakowania małej oliwki to świetny pomysł, pomaga usunąć resztki wosku i łagodzi podrażnioną skórę. Plastry na pewno zagoszczą na stałe w naszych podróżnych kosmetyczkach. 
 
1 godz. temu