Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2547
 • produkty:4046
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28677

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (3)
 • pati9819 2/08/2019 - 11:37
  Bardzo przyjemny, delikatny produkt. Plus za to, że może być używany do wszystkiego - na wyjazd idealnie, aby nie taszczyc ze sobą szamponu, żelu pod prysznic i produktu do higieny intymnej. Bardzo delikatny, nie powodował podrażnień czy przesuszenia.
  Odpowiedzi (0)
 • Magdzik 1/08/2019 - 21:54
  Dużym plusem tego produktu jest, że nadaje się zarówno do włosów jak i do ciała. Wiadomo jak to u mężczyzn bywa;) Mój mężczyzna pracuje w kopalni, więc potrzebuje do mycia dobrego żelu pod prysznic. FIT FOR Life od Joanny mąż do takich zaliczył. Bez problemu domywa nawet cięższe zabrudzenia, zarówno skóry głowy, jak i całego ciała. Wystarczy niewielka ilość, gdyż produkt łatwo się pieni i usuwa zanieczyszczenia z ciała. Bardzo dużym plusem jest zapach tego produktu, który utrzymuje się na ciele niczym perfumy<3 Jest to zapach bardzo męski
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 25/07/2019 - 21:18
  Mój mąż jest zachwycony! Pięknie pachnie i super się pieni. Zostawia skore przyjemna a zapach utrzymuje się dość długo na skórze
  Odpowiedzi (0)

JOANNA, Fit for Life, żel pod prysznic 5w1

Przeznaczenie:

Marka:


Nawet fani najprostszej pielęgnacji potrzebują dwóch rzeczy: środka do mycia twarzy, ciała i włosów oraz dezodorantu.  W laboratoriach marki Joanna powstały produkty Fit for Life zawierające kompleks DeoPlex, neutralizujący nieprzyjemne zapachy bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry. Jest to kluczowy element w składzie kosmetyków z linii Fit For Life.

Linia Fit for Life marki Joanna to produkty wielofunkcyjne, dedykowane aktywnym kobietom i mężczyznom, którzy od kosmetyków oczekują skuteczności i uniwersalnego zastosowania. Fit For Life 5w1 to produkt stworzony dla mężczyzn. Ma orzeźwiający, intrygujący zapach. Odświeża i oczyszcza ciało, twarz, zarost, włosy oraz miejsca intymne.

Produkty z linii Fit For Life zawierają kompleks DeoPlex pochodzenia naturalnego. DeoPlex to mieszanina wyselekcjonowanych aktywnych enzymów, powstająca w procesie fermentacji surowców roślinnych. Środek ten w zetknięciu z cząsteczkami związków odpowiedzialnych za przykre zapachy powoduje ich natychmiastową konwersję w bezwonne formy. Słowem, zamiast maskować nieprzyjemne zapachy, neutralizuje je. DeoPlex działa natychmiast. Nie jest to środek antybakteryjny więc nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej skóry, jego bazą są drożdże, więc jest łagodny, przyjazny dla środowiska, biodegradowalny, odpowiedni dla wegan oraz zgodny z EcoCert.

Cena: 7 zł/300 ml


 
2 godz. temu