Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2600
 • produkty:4096
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1164
 • komentarze:29851

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • paula7idobrzejest
  paula7idobrzejest 3/08/2020 - 18:47
  o kurcze nie miałam pojęcia że coś takiego istnieje
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 22/07/2019 - 21:24
  wow,nie miałąm pojęci a,że cos takiego sie pojawiło ,pędze aby powiedzieć mojemu tacie ,napewno go to zaciekawi ,od dawna zmaga się z nadmiernym wypadaniem włosów
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 29/11/2018 - 21:03
  Trochę smieszbe te dzisiejsze wynalazki hehe
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 5/11/2018 - 23:03
  Wow cóż to za wynalazek
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 5/11/2018 - 17:28
  co to ludzie nie wymyślą hi,hi
  Odpowiedzi (0)
 • michalina
  michalina 17/08/2017 - 20:05
  Kilka miesięcy temu zakupiłam właśnie opaskę LaserBand41 i muszę przyznać, że nie żałuje wydanych pieniędzy. Efekty kuracji opaską zauważyłam już po 5 tygodniach systematycznego stosowania. Włosy przestały się przetłuszczać tak szybko, a musiałam je myć nawet dwa razy dziennie. Zauważyłam również wiele odrastających króciutkich nowych włosków i co ważne nie wypadają już tak jak kiedyś. Opaska jest tak elastyczna, że śmiało można ją dopasować do każdej głowy. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu urządzenia HairMax.
  Odpowiedzi (1)

HAIRMAX LaserBand41 - opaska laserowa, skuteczne rozwiązanie na wypadanie i przerzedzenie włosów

Przeznaczenie:

Marka:


Wyposażony w innowacyjny projekt zespołu Flex-Fit, laser dostosowuje się do większości rozmiarów głowy i jest bardzo wygodny. Lekki i przenośny pozwala na swobodę ruchów w trakcie leczenia i podczas podróży. LaserBand41 zawiera opatentowane zęby, które przedzielają włosy, tworząc ścieżkę dla światła laserowego, w celu zapewnienia wysoce skutecznego leczenia. LaserBand41 używasz 3 minuty, co drugi dzień, aby osiągnąć nowy wzrost włosów o zwiększonej gęstości i pełności.

 

LaserBand, dostarcza terapeutyczną energię świetlną do mieszków włosowych przez 41 laserów klasy medycznej (bez LED). LaserBand41 stymuluje mieszki włosowe na poziomie komórkowym w celu promowania wzrostu włosów, odwrócenia procesu przerzedzenie włosów oraz przywrócenia naturalnego cyklu wzrostu włosom!

Przeznaczeniem LaserComb & LaserBand HairMax jest leczenie łysienia androgenowego i promowanie wzrostu włosów u mężczyzn, których w Klasyfikacji Norwood-Hamilton określono jako typ od IIa do V, a także u kobiet, u których według skali łysienia Ludwig (Savin) stwierdzono stopień łysienia włosów I-4, II-1, II-2, lub występuje u nich łysienie okolicy czołowej z fototypem skóry od I do IV w klasyfikacji Fitzpatricka.

NAUKA DLA WZROSTU WŁOSÓW

Urządzenie LaserBand41 HairMax zapewnia dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera HairMax wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, co powoduje wzrost nowych włosów, które są gęstsze, grubsze i pełne życia.

Korzyści:
Stymuluje wzrost włosów
Leczy wypadanie włosów
Zwiększa gęstość i grubość
Ożywia zniszczone włosy
Odwraca proces miniaturyzacji włosów
Brak niekorzystnych skutków ubocznych
Leczenie bez środków farmakologicznych
Zatwierdzone przez FDA* dla mężczyzn i kobiet

Cechy:
41 profesjonalne mocne lasery do celów medycznych
Czas zabiegu to tylko 3 minuty
Zaokrąglony projekt opaski zapewnia jednakową i równą dystrybucję światła lasera
Opatentowane ząbki skutecznie rozdzielają włosy, co zapewnia dotarcie maksymalnej dawki leczniczego światła do skóry głowy Bezprzewodowe i lekkie urządzenie zapewniające wygodę oraz swobodę ruchów
Akumulatorek z możliwością ładowania

Urządzenia HairMax pomogły setkom tysięcy mężczyzn i kobiet na całym świecie, którzy cierpieli
z powodu utraty włosów, doprowadzając do wzrostu nowych włosów, co pozwoliło im na odzyskanie pewności siebie i zmieniło ich życie.


 
1 godz. temu