Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1408
 • produkty:2984
 • zabiegi:132
 • firmy:106
 • porady ekspertów:560
 • komentarze:8015

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (5)
 • kijanka25
  kijanka25 17/10/2017 - 18:45
  Wyglada spektakularnie !!! Z opinii które do tej pory prześledziłem wyglada na to że rzeczywiście działa . Niestety cena odstrasza.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 13/06/2017 - 17:48
  Cena niebagatelna kupując takie urządzenia warto mieć pewność że spełni swoje zadanie
  Odpowiedzi (1)
 • martus2833
  martus2833 12/06/2017 - 15:49
  Efekty na zdjęciach rzeczywiście spektakularne!
  Odpowiedzi (0)
 • pa2ul
  pa2ul 11/06/2017 - 11:49
  takie coś by mi się przydało !! moze warto zainwestować skoro efekty są zadowalające :D
  Odpowiedzi (0)
 • puddingchia
  puddingchia 8/03/2017 - 0:42
  Rewelacja, mnie problem nie dotyczy, ale ciesze sie, ze ludzie, ktorzy z tym walcza maja ogromna szanse na pozbycie sie problemu.Super nowina.Zapamietam ten produkt :)
  Odpowiedzi (0)
 • hostessadorota
  hostessadorota 27/02/2017 - 23:27
  Jak to się sprawdza?
  Odpowiedzi (0)
 • Margerita
  Margerita 26/01/2017 - 13:54
  Mam grzebień HairMax. Polecił mi go lekarz. Po 3 miesiącach stosowania moje włosy przestały wypadać, pojawiły się też nowe, odrastające. Jestem przeszczesliwa! Cena nie jest niska, ale warto zainwestować, żeby pozbyć się problemu i stresów związanych ze znajdywaniem włosów wszędzie. Też podchodziłam sceptycznie, ale była to moja ostatnia deska ratunku, bo nic mi nie pomagało i włosów miałam coraz mniej. Wreszcie ten proces się zatrzymał.
  Odpowiedzi (0)
 • hairmax 20/12/2016 - 13:16
  Hairmax to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent :) Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat -10% na wszystkie urządzenia oraz produkty Hairmax. Kod rabatowy: BN2016 Promocja trwa do 31.12.2016
  Odpowiedzi (0)
 • Marzena Markiewicz
  Marzena Markiewicz 5/12/2016 - 17:28
  Jesli te zdjęcia nie,są żadną ściemą,to podziwiam,rewelacyjne rezultaty
  Odpowiedzi (0)
 • Olenuszka 23/11/2016 - 12:18
  Kupiłam. Włosy wypadały mi garściami i wydałabym każde pieniądze, żeby coś z tym zrobić, a nic nie działało. W zasadzie uznałam, że to moja ostatnia deska ratunku. Poza tym okazało się, że gdybym była niezadowolona z efektu, mogę w ciągu 2 miesięcy zwrócić opaskę. Tyle, że już nigdy w życiu jej nie oddam! Po 3 miesiącach używania co 2 dzień, moje włosy przestały wypadać garściami! Po umyciu mam może z 15 włosów na szczotce. A co najważniejsze, na skórze głowy mam małe, odrastające włoski! To faktycznie działa! Wiem, że drogie, ale włosy, to ozdoba kobiety. Ja zainwestowałam i nie żałuję.
  Odpowiedzi (0)

HAIRMAX - laser zapobiegający wypadaniu włosów

Przeznaczenie:

Marka:


Nowa, ulepszona opaska LaserBand HairMax do stosowania bez użycia rąk obejmuje skórę głowy odżywczym światłem lasera, aby dodać energii i ożywić mieszki włosowe, co stymuluje WZROST NOWYCH WŁOSÓW.

Zabieg trwa krócej niż 90 SEKUND – w tym czasie można go przeprowadzić na całej skórze głowy lub z łatwością skupić się na obszarach problematycznych począwszy od linii włosów na czole po tył głowy, w czasie krótszym niż 30 sekund na dany obszar.

Unikalny projekt obejmuje opatentowany mechanizm ząbków rozdzielających włosy, który można znaleźć wyłącznie w urządzeniach HairMax – te właśnie ząbki rozdzielają włosy w trakcie zabiegu, tak aby maksymalna dawka światła lasera dotarła bezpośrednio do mieszków włosowych w celu uzyskania optymalnych wyników. Teraz można cieszyć się wzrostem nowych włosów, większą gęstością, a także zdrowszymi, grubszymi i atrakcyjniejszymi włosami dzięki NOWEJ opasce LaserBand HairMax.

Przeznaczeniem LaserComb HairMax jest leczenie łysienia androgenowego i promowanie wzrostu włosów u mężczyzn, których w Klasyfikacji Norwood-Hamilton określono jako typ od IIa do V, a także u kobiet, u których według skali łysienia Ludwig (Savin) stwierdzono stopień łysienia włosów I-4, II-1, II-2, lub występuje u nich łysienie okolicy czołowej z fototypem skóry od I do IV w klasyfikacji Fitzpatricka.

NAUKA DLA WZROSTU WŁOSÓW

Urządzenie LaserComb HairMax zapewnia dotarcie delikatnego i odżywczego światła lasera do mieszków włosowych, co stymuluje uwalnianie energii i tworzy zdrowsze warunki dla wzrostu włosów. Takie pobudzenie energią lasera stymuluje wzrost włosów poprzez podwyższenie poziomu energii komórkowej za pomocą zwiększonej produkcji ATP, wzmaga przepływ krwi do mieszków, zwiększa wprowadzaną ilość tlenu i substancji odżywczych, aktywizuje ochronę za pomocą oksydantów, a także przyśpiesza usuwanie takich niekorzystnych substancji jak DHT. Terapia światłem lasera HairMax wspiera przywrócenie naturalnego cyklu wzrostu włosów, co powoduje wzrost nowych włosów, które są gęstsze, grubsze i pełne życia

PONAD DWIE DEKADY BADAŃ I ROZWOJU
TECHNOLOGIA FOTOTERAPII LASEROWEJ DLA WZROSTU WŁOSÓW

Technologia HairMax Laser Technology pomogła setkom tysięcy mężczyzn i kobiet na całym świecie, którzy cierpieli z powodu utraty włosów, doprowadzając do wzrostu nowych włosów, co pozwoliło im na odzyskanie pewności siebie i zmieniło ich życie.

Cena: 3 690 zł

www.hairmax.net.pl


 
1 d. temu