Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2253
  • produkty:3778
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1065
  • komentarze:21695

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

GARNIER, FRUCTIS, Banana Hair Food, Odżywcza maska do włosów bardzo suchych

Marka:


BANAN Czy kiedykolwiek przyszło Ci na myśl, co ten słodki superowoc może dać Twoim włosom? Dzięki bogactwu witamin i aminokwasów, jak i wysokiej zawartości potasu i magnezu, banany są wręcz stworzone, by walczyć z suchością włosów. Wystarczy zaaplikować na nie Odżywczą maskę Banana Hair Food, która je nakarmi, wzmacniając je od nasady aż po same końce.

Maski do włosów 3-w-1 to zupełnie nowy poziom pielęgnacji. Łatwe rozczesywanie, niesamowity blask oraz głębokie nawilżenie to tylko niektóre z ich zalet, a do tego są łatwe w użyciu, więc nawet w domu możesz poczuć się jak w profesjonalnym zakładzie fryzjerskim. Używane regularnie pomogą głęboko odżywić Twoje włosy, które staną się silniejsze, mniej łamliwe i pełne blasku.

Używaj, jak chcesz!

Maski Fructis Hair Food od Garnier dzięki swojej wyjątkowej formule odżywiają głodne włosy i dokładnie je pielęgnują. Ich lekka formuła pozwala nawilżyć włosy bez ich obciążania, a zawarte w nich wyciągi z superowoców zachwycą Cię swoimi zapachami. Maski Hair Food są w 98% pochodzenia naturalnego i można je stosować na 3 różne sposoby:

Jako odżywkę do włosów – dla łatwiejszego rozczesywania i gładkości.
Jako maseczkę na włosy – dla głębszego odżywienia i lepszej regeneracji.
Jako kremu bez spłukiwania – dla szybkiego wygładzenia i nawilżenia.

Cena: 24,99 zł/390 ml


 
12 godz. temu