Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2450
  • produkty:3970
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1134
  • komentarze:26638

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

FLOSLEK, Revive Nails, Serum odbudowujące do paznokci i skórek

Marka:


Serum odbudowujące do cienkich, osłabionych i zniszczonych paznokci, skłonnych do pękania, łamania i rozdwajania się. Polecane również jako kuracja po manicure hybrydowym.

Doskonale pielęgnuje paznokcie i skórki, nawilża, odżywia, poprawia wygląd. Unikalna formuła preparatu oparta na Rich Oils Complex (bogatym w 9 olejów) oraz Deep Ceramide Complex pomaga zregenerować oraz wzmocnić paznokcie, zmniejsza skłonność do ich pękania i rozdwajania. Serum sprawia, że płytka staje się twardsza, grubsza** i bardziej odporna na uszkodzenia. Regularnie stosowane wpływa korzystnie na przyrost paznokci**, zapobiega przebarwieniom, rozjaśnia płytkę.
*Badania aplikacyjne po 21 dniach regularnego stosowania.
**Badania aparaturowe po 21 dniach regularnego stosowania.

Wzmocnione, odbudowane i zregenerowane paznokcie, odporne na uszkodzenia. Skórki idealnie zmiękczone i wygładzone. Paznokcie odzyskują naturalne piękno i blask.

Sposób użycia:
Aplikuj preparat bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokcia i jego okolice. Delikatnie wmasuj, pozostaw do wchłonięcia lub wytrzyj papierową chusteczką nadmiar. Preparat polecany szczególnie jako kuracja po zdjęciu manicure hybrydowego, żelu lub akrylu. Może być stosowany pod lakier, również hybrydowy.

Przebadany dermatologicznie

Cena: 17,80 zł


 
9 godz. temu