Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2448
 • produkty:3967
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1134
 • komentarze:26588

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
 • banna1989
  banna1989 16/04/2019 - 18:35
  Scrub zapowiada się obiecująco jeśli działa tak jak obiecuje producent to może być hit. Tylko cena trochę zniechęca jedyne co może ją usprawiedliwić to świetne działanie;)
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 18/12/2018 - 20:09
  Takie zluszczanie naskorka warto raz w tygodniu robic zwlaszcza ze po tym skora jest jak u niemowlaka. Cenowo co do tego produktu to szalenstwo
  Odpowiedzi (0)

FILORGA SCRUB & MASK MASKA ZŁUSZCZAJĄCA I DOTLENIAJĄCA

Przeznaczenie:

Marka:


Maska SCRUB & MASK to przeciwstarzeniowa pielęgnacja o podwójnym działaniu – peelingu i maski. Złuszcza i odnawia naskórek dając efekt „nowej” skóry.

Peeling gruboziarnisty dla efektu „nowej skóry”: mikrocząsteczki perlitu łagodnie usuwają martwe komórki naskórka, a zawarte w peelingu enzymy wzmacniają efekt złuszczenia, dając pełny efekt „nowej skóry”.

Maska przeciwstarzeniowa o działaniu dotleniającym: po zakończeniu działania peelingu uaktywnia się maska, której tekstura przekształca się w aktywną piankę: kompleks NCTF® wzmacnia regenerację komórkową, a powstałe na powierzchni skóry pęcherzyki tlenu dotleniają skórę.

Maska SCRUB & MASK pozwala na osiągnięcie natychmiastowego efektu świeżej, młodziej wyglądającej skóry: pory zostają zmniejszone, skóra jest odnowiona i wygładzona, a dzięki dotlenieniu odzyskuje swój naturalny blask.

SPOSÓB UŻYCIA: Grubą warstwę SCRUB & MASK należy rozprowadzić na oczyszczoną, suchą skórę, omijając okolice oczu. Przez minutę delikatnie wmasowywać produkt w skórę okrężnymi ruchami. Kosmetyk należy pozostawić na skórze: zaczną się tworzyć bąbelki, co oznacza, że tlen z pianki wnika w skórę. Kiedy bąbelki znikną (po około 10 minutach) produkt należy zmyć letnią wodą.

Maska SCRUB & MASK może być stosowana do każdego typu skóry, 1 – 3 razy w tygodniu.

Cena: 175 zł/55 ml


 
2 godz. temu