Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2571
 • produkty:4069
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1163
 • komentarze:29009

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (3)
 • Edyta Pohl
  Edyta Pohl 1/07/2016 - 19:50
  Pomadkę do ust Felicea nr 22 otrzymałam na facebooku od Beauty Tester . Szminka znajduje się w plastikowym białym estetycznym opakowaniu . Zapach jest lekko wyczuwalny bardzo delikatny grejpfrutowy. W składzie pomadki są same naturalne składniki takie jak : olej z nasion rącznika pospolitego ,olej rycynowy, uwodorniona mieszanina monoglicerydów oleju kokosowego, skwalan z oliwy z oliwek, wosk pszczeli, wosk candelilla,wosk carnauba, masło shea, olej jojoba, owodorniony olej roślinny, witamina E, mika, grejpfrutowy olejek eteryczny. Pomadka bardzo dobrze nawilża usta i daje bardzo ładne perłowe wykończenie . Bardzo ją polubiłam , pomadka jest bardzo trwała nie rozmazuje się i utrzymuje się na moich ustach przez kilka godzin .
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina1006 12/06/2016 - 15:11
  Szmineczka jest leki i kremowa.Nie wysusza ust,równomiernie pokrywa i nie osadza sie w kącikach ust. Ma piękna soczysta barwę ,która utrzymuje się bardzo długo.Cena jest przystępna co jest dodatkowym atutem. Moje usta są nawilżone i nasycone kolorem a wszystko dzieki małej szmince.
  Odpowiedzi (0)
 • marlena19891989
  marlena19891989 12/06/2016 - 15:03
  Nie zbiera się w załamaniach oraz nie podkreśla suchych skórek. Posiada lekką formułę, więc jest prawie niewyczuwalna na ustach. Dzięki zawartości naturalnych składników odżywia nasze usta, przez co są one miękkie i odpowiednio nawilżone. Nie ma mowy o wysuszeniu czy jakimkolwiek dyskomforcie. W dodatku charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością - bez jedzenia i picia towarzyszy nam około 4h.
  Odpowiedzi (0)

FELICEA NATURAL Naturalna szminka do ust

Przeznaczenie:

Marka:


Lekka konsystencja szminki sprawia, że łatwo rozprowadza się na ustach, nie pozostawiając na nich żadnych smug i gródek. Dzięki naturalnym składnikom usta stają się miękkie i nawilżone. Naturalne i lekkie barwniki długotrwale utrzymują się na ustach, nadając im intensywny kolor. Dostępna w 5 wariantach kolorystycznych.
Aktywne składniki
Olej z nasion rącznika pospolitego, olej Jojoba, wosk Candelilla, witamina E, mineralna mika, naturalne barwniki.

Cena: 29 zł


 
5 godz. temu