Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2542
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28633

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • SalsaFogosa
  SalsaFogosa 9/12/2018 - 16:03
  Stosuję go razem z pastami na dzień i na noc. Na początku trochę mi przeszkadzała konsystencja bo jest bardzo gęsty ale przywykłam. Kupuję online bo jeszcze nie znalazłam w sklepach stacjonarnych, pasty już są w HEBE. Dla mnie to płyn no.1 i nie zamierzam go zmieniać na inny chyba, że też to będzie Biorepair ;)
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2/11/2018 - 17:01
  taki płyn bardzo by mi sie przdał :-)
  Odpowiedzi (0)

BioRepair® – bioaktywny płyn naprawiający szkliwo

Przeznaczenie:

Marka:


BioRepair® to jedyny płyn do higieny jamy ustnej z działaniem naprawiającym strukturę szkliwa. Działa antyseptycznie, a jednocześnie nie zawiera chlorheksydyny i tym samym nie powoduje przebarwień szkliwa. Dzięki wyjątkowemu działaniu płynu BioRepair® możliwe jest teraz dokładne oczyszczenie powierzchni miedzyzębowych niedostępnych dla szczoteczki i zapewnienie zębom wyjątkowo skutecznej ochrony przeciwbakteryjnej.

Ciekawostka: Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasze zęby są stale narażone na niekorzystne działanie czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) i chemicznych (zwłaszcza kwasy zawarte w żywności i napojach). Na skutek działania tych czynników każdego dnia zęby ulegają zarysowaniom, w wyniku czego tworzą się małe, niewidoczne dla ludzkiego oka rysy, w których gromadzą się bakterie i pigmenty, co z czasem może doprowadzić do poważnych zmian, takich jak próchnica, utrata połysku szkliwa i osłabienie odporności zębów.

Korzyści: Już teraz możesz zacząć naprawiać swoje szkliwo. Pierwszy płyn do higieny jamy ustnej, który chroni Twoje zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności i bakteriami. Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach MICROREPAIR® naprawia szkliwo oraz zwalcza nadwrażliwość zębów. Formuła płynu zawiera jon cynku PCA – wyjątkowo skuteczny czynnik przeciwbakteryjny.

Innowacja: Płyn do higieny jamy ustnej BioRepair® podobnie jak pasty do zębów BioRepair®, zawiera mikrocząsteczki BioRepair® o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.

BioRepair® oparty na technologii MICROREPAIR®, dzięki czemu wzmacnia i chroni zdrowie Twoich zębów wyjątkowo skutecznie.

 •  NAPRAWIA STRUKTURĘ SZKLIWA
 •  ZWALCZA NADWRAŻLIWOŚĆ ZĘBÓW
 •  ZAPOBIEGA TWORZENIU SIĘ PŁYTKI BAKTERYJNEJ, KAMIENIA NAZĘBNEGO I PRÓCHNICY
 •  DZIAŁA ANTYSEPTYCZNIE

Jak to możliwe, że osiąga się tak dobre działanie antyseptyczne bez chlorheksydyny?

Dzięki specjalnej formule płyn do ust BioRepair ma silne działanie przeciwbakteryjne, możliwe dzięki synergicznemu działaniu jonu cynku, zawartego w MICROREPAIR i cząsteczki cynku PCA. Płyn wykazuje wyjątkowo skuteczne działanie przeciwbakteryjne, mimo że nie zawiera chlorheksydyny i nie powoduje tym samym uciążliwych przebarwień zębów.

Do nabycia w aptekach.

Cena: 22,00 pln/500 ml


 
17 godz. temu