Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2049
  • produkty:3563
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:908
  • komentarze:18381

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

BASICLAB, Capillus, Stymulujący szampon na wypadanie włosów

Marka:


BasicLab Capillus Stymulujący szampon na wypadanie włosów zapewnia wielokierunkowe działanie: ogranicza wypadanie włosów, pobudza cebulki i przyspiesza wzrost nowych włosów. Rekordowa ilość składników aktywnych m.in kofeina, biotyna, arginina, niacynamid, keratyna, żeńszeń efektywnie wpływa na wzmocnienie włosów, poprawia ich kondycję, dzięki czemu wypadanie zostaje ograniczone.
Szampon niskopieniący. Do częstego stosowania.

SYNERGIA DZIAŁANIA SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Skuteczność szamponów i odżywek BasicLab Capillus wynika z optymalnego doboru składników aktywnych dostosowanego do konkretnego problemu włosów czy skóry głowy. Produkty łączy innowacyjny kompleks SEPITONIC M3.0™ (INCI: Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate), który zwiększa metabolizm komórkowy, dzięki czemu składniki aktywne działają skuteczniej na włosy i skórę głowy.

EKONOMICZNE, BEZPIECZNE I WYGODNE OPAKOWANIA

Wszystkie szampony i odżywki BasicLab Capillus mają pojemność 300 ml i dzięki pompce można łatwo i precyzyjnie dozować produkt. Ciemny kolor butelek zapewnia ochronę przed promieniowaniem słonecznym, a dzięki specjalnym pompkom formuła nie ma kontaktu z metalem.

Cena: 39 zł/300 ML


Ocena redakcji BeautyTester:

3/5
Szampon ma za zadanie powstrzymać wypadanie włosów, niestety po miesiącu stosowania wypadanie włosów nie zmniejszyło się. Produkt ciężko rozprowadza się na włosach, nie tworzy piany (o czym informuje producent). W trakcie mycia włosy zupełnie tracą poślizg i stają się szorstkie. Na plus jest fakt, że są dobrze oczyszczone. Nawilżenie włosów przywraca odżywka, dzięki której można włosy rozplątać i rozczesać. 
 
41 sek. temu