Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28649

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)

BARWA Naturalna, Szampon Octowy i Ryżowy.

Przeznaczenie:


OCZYSZCZAJĄCY SZAMPON OCTOWY - Receptura szamponu została oparta na dobroczynnym działaniu naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Jest inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów naturalnych i matowych octem jabłkowym, który przywraca włosom połysk oraz zdrowy wygląd. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które odżywiają skórę głowy oraz widocznie poprawiają kondycję włosów, nie obciążając ich. Szampon nie zawiera parabenów i silikonów. 

ODMŁADZAJĄCY SZAMPON RYŻOWY - Nie bez powodu zachwycamy się urodą Azjatek, które słyną z jasnej, młodej skóry  i zdrowych błyszczących włosów. Sekretem ich pięknego wyglądu jest nie tylko zrównoważona dieta, ale również starannie dobrana pielęgnacja na bazie naturalnych składników. Poznaj polską filozofię marki Barwa Naturalna na zachowanie witalności skóry i zdrowych, błyszczących włosów: odmładzający szampon ryżowy 300 ml, odmładzającą odżywkę ryżową 200 ml oraz ultranawilżający krem do rąk i paznokci hybrydowych 75 ml, opracowane na bazie naturalnego wyciągu z protein ryżu. 

Receptura tego szamponu została oparta na dobroczynnym działaniu naturalnego wyciągu z protein ryżu, który przywraca włóknom włosów witalność oraz zmniejsza płowienie koloru. Inspiracją do jego stworzenia stał się domowy zabieg płukania włosów przesuszonych i osłabionych wodą ryżową, który chroni włosy oraz skórę głowy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zwieńczeniem receptury jest regenerujący kompleks witamin młodości, który nadaje zdrowy wygląd i naturalny blask. Szampon nie zawiera parabenów, barwników i silikonów. 

Cena: 6,99 zł/300 ml.


 
1 min. temu