Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2543
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28641

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • GoldWinner 18/12/2018 - 19:52
  Szampon ma dużą pojemność i bardzo niską cenę. Dobrze oczyszcza włosy. 
  Odpowiedzi (0)

BARWA, Naturalna, Szampon Lniany, Jajeczny, Piwny.

Przeznaczenie:

Marka:


BARWA NATURALNA - seria szamponów zawierających naturalne składniki.

BARWA NATURALNA SZAMPON LNIANY WZMACNIAJĄCY. Szampon Lniany z  naturalnym ekstraktem z lnu przeznaczony jest do pielęgnacji włosów słabych, suchych   i łamliwych. Siła odżywczego lnu oraz kompleks witamin wzmacniają włosy i chronią je przed utratą nawilżenia , dzięki czemu włosy są mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się mocne, lekkie i podatne na układanie.

BARWA NATURALNA SZAMPON JAJECZNY DO WŁOSÓW FARBOWANYCH. Szampon jajeczny z naturalnym wyciągiem z jajka przeznaczony jest do pielęgnacji włosów suchych, farbowanych, zniszczonych zabiegami fryzjerskimi i  wymagających silnej regeneracji.

Siła odżywczych protein oraz kompleks witamin nawilżają włosy i ułatwiają ich odbudowę. Proteiny pozyskiwane z jajka przywracają im blask, chronią przed mikro uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne takie jak czesanie, mycie i niekorzystne warunki atmosferyczne. Regularnie stosowany sprawia, że włosy staja się mocne, lekkie i podatne na układanie

BARWA NATURALNA SZAMPON PIWNY DODAJĄCY BLASKU. Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy oraz skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę.Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Cena: 4,50 zł/300 ml.


 
4 godz. temu