Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2543
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28641

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (1)
 • Anna123 10/12/2018 - 3:01
  Zdecydowanie zgadzam się z nazwą produktu, moja cera po tej esencji wygląda dużo lepiej. Plusy: ładne, estetyczne opakowanie, orzeźwiający, świeży zapach za sprawą dodatku limonki , duża pojemność, wyrównuje koloryt skóry, nawilża cerę, nie podrażnia, nie uczula, z buzi poznikaly wszystkie suche skórki, buzia wyglada ładnie i zdrowo,dobry skład. Minusy: podczas aplilacji płyn rozpryskuje się na boki, po nałożeniu skóra trochę się lepi wiec trzeba odczekać chwilę przed nałożeniem kremu, po każdym zastosowaniu czułam delikatne, chwilowe szczypanie ale skóra nie była zaczerwieniona i podrażniona po chwili ono przechodziło. Z przyjemnością wykorzystam produkt do końca, jest godny polecenia.
  Odpowiedzi (0)

BANDI PROFESSIONAL, Bio – esencja naprawcza

Przeznaczenie:

Marka:


BANDI PROFESSIONAL, linia PURE CARE,
Bio – esencja naprawcza, 81% biofermentów w fazie aktywnej.

Bio – esencja naprawcza polecana do codziennej pielęgnacji po oczyszczeniu cery, a przed nałożeniem kremu. Potęguje skuteczność następnie aplikowanych preparatów. Zapewnia wysoce skoncentrowaną, biotechnologicznie zaawansowaną pielęgnację, która opóźnia objawy starzenia się skóry. Starannie wyselekcjonowane bio-aktywne fermenty, każdego dnia chronią skórę przed uszkodzeniami, a nocą inicjują procesy naprawcze.

Sposób użycia:
1-2 dozy kosmetyku nałóż na wewnętrzną części dłoni, delikatnymi ruchami wtłaczającymi aplikuj na skórę twarzy, omijając okolice oczu. Alternatywnie nasącz wacik kosmetyczny i delikatnymi ruchami oklepującymi rozprowadzić esencję na skórze. Stosuj po oczyszczeniu cery, a przed nałożeniem kremu!

Składniki aktywne: Bioferment z bambusa, PMF - fermenty z obronnych komórek drożdży, Alga brunatna, Witamina B3 (niacynamid), Aloes, wyciąg z limonki.

Wyjątkowa: nowa kategoria kosmetyku, która jest pierwszym, aktywnym krokiem pielęgnacyjnym po oczyszczaniu i tonizacji. Pierwszy tego typu polski kosmetyk!

Cena: 49 zł/100 ml


 
5 godz. temu