Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2501
 • produkty:4015
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28080

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

ARBONNE RE9 ADVANCED SERUM INTENSYWNIE REGENERUJĄCE

Przeznaczenie:

Marka:


Kolekcja RE9 Advanced powstała w celu zaspokojenia szczególnych potrzeb starzejącej się skóry. Stosowana systematycznie pomaga poprawić wygląd skóry pod względem jędrności, elastyczności i napięcia, zmniejszając widoczność drobnych oraz głębszych zmarszczek. Produkty RE9 Advanced wspomagają nawilżenie dojrzałej skóry i sprawiają, że wydaje się odżywiona i młodzieńcza. 

Formuły tych produktów powstają dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej roślinne Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie, które sprawiają, że skóra wygląda na gładszą i pełną blasku. Produkty z kolekcji RE9 Advanced  zawierają również m.in. wyciąg z alg, peptydy oraz inne składniki pochodzenia roślinnego.

Roślinne Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzsykane w Zrównoważonym Procesie pomagają poprawić wygląd skóry pod względem blasku, elastyczności, jędrności i ogólnej kondycji, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek poprzez odżywianie skóry. Pozyskane ze źródeł roślinnych emulgatory, środki powierzchniowo czynne i składniki o właściwościach nawilżających wspomagają delikatną barierę skóry poprzez zwiększanie nawilżenia.

DZIAŁANIE: Formuła Serum intensywnie regenerującego RE9 Advanced zawiera m.in. przeciwutleniacze, składniki roślinne oraz peptydy, które wspólnie tworzą formułę wspomagającą ochronę powierzchni skóry przed przyszłymi oznakami starzenia i pomagają nadać skórze młodzieńczy i pełen blasku wygląd. Skoncentrowana formuła pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, poprawiając wygląd skóry pod względem jędrności. 

Regularne stosowanie  Serum intensywnie regenerującego RE9 Advanced wraz z urządzeniem Genius Ultra, w ramach codziennej pielęgnacji skóry, pomaga nadać skórze pełen blasku, jednolity, gładki i jędrny wygląd, a jednocześnie przyczynia się do znacznego zmniejszenia widoczności drobnych i głębszych zmarszczek.

SKŁADNIKI: Serum intensywnie regenerujące RE9 Advanced® to produkt wegański, bezglutenowy, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, który zawiera m.in.:

 • Komórki Macierzyste Pomarańczy Uzyskane w Zrównoważonym Procesie sprawiają, że skóra wygląda na odnowioną, gładszą, młodszą i pełną blasku. Dzięki odpowiedniemu odżywieniu skóry zmniejsza się widoczność zmarszczek;
 • Stabilizowana witamina C zwiększa i utrzymuje nawilżenie, wspomagając kolagen. Poprawia blask i ogólny wygląd skóry oraz przyczynia się do zmniejszenia drobnych zmarszczek.
 • Wyciąg z brunatnic pomaga zmniejszyć widoczność drobnych i głębszych zmarszczek, wspomagając kolagen w zewnętrznej warstwie skóry;
 • Ceramid z rokitnika, to zastrzeżony kompleks, który wspomaga barierę nawilżającą skóry; składa się z olejku z rokitnika i oliwy z oliwek, które są bogate w kwasy tłuszczowe omega;
 • Peptydy wspomagają kolagen poprzez nawilżenie skóry. Nadają skórze gładki wygląd, zmniejszają widoczność drobnych i głębszych zmarszczek oraz przyczyniają się do poprawy jej kolorytu i jędrności;
 • Witamina B3 (niacynamid) pomaga rozjaśnić wygląd skóry oraz wspomaga barierę nawilżającą skóry;
 • Wyciąg z pąków buka dzięki właściwościom nawilżającym nadaje powierzchni skóry gładki wygląd;
 • Wyciąg z lawendy francuskiej pomaga nawilżać skórę, przyczyniając się do zmniejszenia widoczności zmarszczek.

SPOSÓB UŻYCIA: Stosuj rano i wieczorem. Rozprowadź równomiernie po całej twarzy i szyi. Poczekaj, aż wyschnie, a następnie zastosuj krem nawilżający. Rano używaj kremu z filtrem przeciwsłonecznym, a wieczorem – kremu na noc.

Cena: 247 zł/30 ml


 
9 godz. temu