Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2177
  • produkty:3676
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1008
  • komentarze:20179

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
Brak komentarzy

AMWAY ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Róż do policzków

Przeznaczenie:

Marka:


Lekki i aksamitny ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Róż do policzków - wkład nadaje skórze zdrowy wygląd. Technologia odbijająca światło umożliwia naturalne podkreślenie policzków. Róż idealnie stapia się ze skórą i nadaje jej promienny wygląd, który utrzymuje się przez cały dzień. Ultralekka formuła kosmetyku nie powoduje zatykania porów i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu. Nowe, delikatne odcienie pasują do wszystkich tonacji skóry i pozwalają na stworzenie makijażu o wyjątkowej trwałości.


ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Róż do policzków wkład* może być przechowywany w kompakcie ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ z symbolem „A” kojarzącym się z logo ARTISTRY (dostępnym w oddzielnej sprzedaży).


Jak wybrać idealny odcień kosmetyku?
Rick DiCecca, globalny artysta makijażu współpracujący z marką Artistry, rekomenduje:
Ściśnij mocno pięść. Po kilku sekundach otwórz dłoń. W miejscu, w którym właśnie ścisnęłaś opuszki palców i dłoni dopasuj kolor skóry do jednego z odcieni:
Golden Light – matowy, ciepły, naturalny odcień pozwala uzyskać efekt skóry muśniętej promieniami słońca; może być stosowany do konturowania i nadawania kształtu.
Peachy Pink – połyskujący odcień różowej brzoskwini ze złotawym połyskiem nadaje skórze promienny blask.
Soft Rose – połyskujący, delikatny, subtelny i naturalny odcień różu. Nie jest zbyt jaskrawy i ma uniwersalne zastosowanie.
Sweet Pink – delikatny, chłodny odcień różu z bardzo subtelnym połyskiem nadaje skórze świeży wygląd.

Cena: 96 zł


 
5 godz. temu