Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2634
 • produkty:4102
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1164
 • komentarze:31027

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.
 • malinka 22/11/2020 - 14:38
  Słyszałam pozytywne opinie może sie skuszę
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 27/10/2020 - 14:02
  słyszałam wiele dobrego o niej ,muszę w końcu spróbować:)
  Odpowiedzi (0)
 • kajablue 29/09/2018 - 21:50
  Niby zdrowy. Ale nie lubię. w MINI ilości w sumie jakoś przejdzie w koktajlu, ale jeśli wsypiesz więcej, czuć glonami.
  Odpowiedzi (0)

ALINESS, Spirulina Pacifica® Pure Hawaiian Microalgae, suplement diety.

Przeznaczenie:

Marka:


ALINESS, Spirulina Pacifica® Pure Hawaiian Microalgae, suplement diety. 

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® to suplement diety w formie czystego proszku zawierającego algi Spirulina Pacifica pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach (USA) osuszonych  przy użyciu opatentowanej technologii Ocean Chill Drying™ (patent nr 5,276,977 USA) zapewniającej najwyższą jakość oraz biodostępność wszystkich składników  odżywczych.

Firma Cyanotech była pierwszą firmą wytwarzającą mikroalgi na świecie, która otrzymała certyfikat ISO 9001:2000 dzięki nieobecności w swoich produktach pestycydów, środków chwastobójczych oraz organizmów modyfikowanych genetycznie.

Działanie: 

Spirulina utrzymuje prawidłowy poziom cukru.  Spirulina wzmacnia naturalne mechanizmy obronne.
Spirulina wspiera odporność organizmu.  Składniki: Spirulina Pacifica (Algi Arthrospira platensis).

Zalecana dzienna porcja do spożycia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: ½ miarki lub 1 miarka rozpuszczona w płynie, po jedzeniu.

Spirulina to jedna z najzdrowszych i pełnowartościowych roślin. Są to niebiesko-zielone glony, nazwane algami. Algi są źródłem wielu cennych składników budulcowych oraz odżywczych. Algi jako pierwsze pojawiły się na świecie 3,5 miliarda lat temu i przetrwały do dziś.

Spirulina składa się w 58-62% z pełnowartościowego białka z kompletem 18 aminokwasów i beta karotenu. Spirulina zawiera ponadto: kwas gamma linolenowy (GLA), gamma linolowy, chlorofil, c-fikocyjaninę, dysmutazę nadtlenkową (S.O.D), minerały, witaminy, w tym kompleks witamin z grupy B.

Hawajska Spirulina Pacifica® to algi pochodzące z czystych wód basenu Pacifiku Kailua-Kona na Hawajach w USA. Kailua Kona na Hawajach ma najlepsze na świecie warunki klimatyczno - środowiskowe do produkcji spiruliny.

Spirulina Pacifica® pochodzi z jednej z najstarszych hodowli spiruliny na świecie, należącej do firmy Cyanotech Corporation, współpracującej stale z licznymi placówkami naukowymi w USA i Japonii.

Długoletnie doświadczenie hodowlane zaowocowało udoskonaleniem zwykłej odmiany spiruliny platensis, czyniąc ją jedną z najwartościowszych w porównaniu do spiruliny z innych światowych hodowli. Firma Cyanotech do hodowli nie używa środków chemicznych - pestycydów, herbicydów, a proces suszenia i tabletkowania jest opatentowany i odbywa się bez żadnych strat składników odżywczych (proces odbywa się w niskich temperaturach i braku dostępu tlenu).

Hawajska Spirulina Pacifica® posiada znacznie wyższą zawartość kluczowych składników odżywczych niż inne produkty tego typu.

Hawajska Spirulina Pacifica® jest uprawiana przy użyciu 100% wody pitnej z hawajskich warstw wodonośnych oraz czystej wody oceanu bogatej w 94 minerały.

Hawajska Spirulina Pacifica® znajduje się w tzw. Biosecure Zone (bio-bezpiecznej strefie), czyli miejscu wolnym od zanieczyszczeń, pestycydów, odpadów przemysłowych oraz środków chwastobójczych. Jest to środowisko najbardziej zbliżone do naturalnego. Szczegółowa kontrola jakości odbywa się na każdym etapie produkcji. Ostrożność ta jest uzasadniona, ponieważ spirulina należy do alg niebiesko-zielonych, które w niewłaściwych warunkach hodowlanych mogą wytwarzać niebezpieczne toksyny, które umiejscawiają się w strukturach komórkowych tych alg.

Aliness Hawajska Spirulina Pacifica® posiada liczne  międzynarodowe certyfikatówy jakościowe, takie jak ISO 9002, certyfikat koszerności, certyfikat Halal, produkcji GMP oraz certyfikaty bezpieczeństwa stosowania. Produkt  końcowy badany jest przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia jakości i bezpieczeństwa spożycia. 

Hawajska Spirulina Pacifica® otrzymała status GRAS (Generally Recognised As Safe) od FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).

CENA: 44,90 zł/90 g.


 
2 godz. temu