Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2571
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:29009

Złoto w pielęgnacji

Od wieków poszukiwany przez alchemików eliksir młodości miał nie tylko zatrzymywać procesy starzenia, ale także zmieniać metale szlachetne w złoto. Natomiast współcześni kosmetolodzy złoto zmieniają w eliksir młodości. Jednak ze względu na wartość tego szlachetnego kruszcu, tylko nieliczni sięgają po czyste, 24-karatowe złoto. Znajdziecie je m.in. w składzie wyjątkowej  serii Gold Supreme marki Herla.

Złoto to nie tylko luksusowy dodatek do produktów kosmetycznych, nadający skórze piękny, rozświetlony wygląd. Ma niezwykle szerokie spektrum działania, wykazuje naturalną biozgodność z ludzkim organizmem, nie podrażnia i nie uczula. Ma właściwości przeciwzapalne, działa łagodząco. Ten cenny składnik doskonale sprawdza się w przypadku cer problematycznych i dojrzałych.  Pielęgnuje i rozpieszcza. Otula ponadczasowym  luksusem.

Olśniewające ciało

Rozświetlona, złocista skóra pięknie prezentuje się w ciepłych promieniach letniego słońca. To najmodniejszy look nadchodzącego lata! Nie każdy opala się na złoto, ale każdy może się ozłocić. Wystarczy sięgnąć po Złoty eliksir do ciała Herla Gold Supreme (100 ml/110zł). Złote drobinki 24-karatowego złota zatopione w równie cennych odżywczych olejach ze słodkich migdałów i z nasion słonecznika, są jak małe reflektorki, które rozpraszają na skórze światło, poprawiając jej koloryt i sprawiając, że wygląda na gładszą, i młodszą. Złoto działa tu i teraz, dając piękne rozświetlenie, ale także długofalowo odmładzając skórę. Jego działanie wspiera i uzupełnia ekstrakt z lawendy hiszpańskiej oraz estry masła shea, które odbudowują skórę i zapewniają jej właściwy poziom nawilżenia. Eliksir wzbogacono witaminą E, jednym z najsilniejszych antyoksydantów przedłużających młodość skóry. Natomiast innowacyjny emolient z nasion ostropestu sprawia, że  ciało jest cudownie jedwabiste i gładkie.


Komentarze:

 
4 godz. temu